perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
May.
2015

Parmak İzi Okuma Sistemleri.


Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi okuma sistemleri sayesinde personellerinizin günlük giriş ve çıkışlarını , aylık toplam çalışma saatlerini , erken gelme , geç gelme gibi tüm gayri resmi takibini yapmanız mümkündür. Tabiki parmak izi okuma sistemi tek başına bir anlam ifade etmemektedir. Donanımın yanı sıra birde personel devam kontrol sistemi programı gereklidir. Cihazlar aptal terminal şeklinde çalışma mantığına sahiptir. Cihazların mantığı hafızasına tanıtılan kişinin id numarasını sdk sayesinde okutulduğu tarihte ve saatte atmakla mükellef ve bu cihazlar online ve offline çalışma mantığına sahip olduğundan online portu dinlemeyi sdk sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Her iki protokoldede cihaz tanımlanan kayıttaki id numarası , tarih , saat , cihaz kodu gibi değer göndermektedir. Diğer tüm işlemleri kendi yapmış olduğumuz pdks programı gerçekleştirmektedir.

Pdks programı aracı program sayesinde cihaza okutulan kayıtları aktarmaktadır. Bu aktarım işlemini otomatik olarak belirttiğiniz saatte ve dakikada da gerçekleştirmektedir. Aktarılan kayıtlar pdsk programına açılan sicil kartlarına düşmektedir. Dilediğiniz zaman seçmiş olduğunuz personel için izin , avans , prim gibi tanımlamalar yapılabilmektedir. Call center ekibimiz tarafından işletmenizin giriş ve çıkış saatleri ayarları yapılmaktadır. Personelin geç gelmesi ve erken çıkmasını o hesap grubuna göre hesaplamaktadır.

Sizde personelinizin takibini parmak izi okuma sistemleri ile yapmak istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.

 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları