perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
May.
2015

Yemekhane Takip Otomasyonu.


Yemekhane Takip Otomasyonu

Yemekhane takip otomasyonu ile yemek hakedişlerini kontrol altına alabilirsiniz. Parmak izi takip cihazları, kartlı cihazlar, yüz tanıma cihazları ile öğün hakedişlerinizi sınırlayabilirsiniz. Fakat tek başına bir yemekhane takip otomasyonu için parmak izi , kartlı yada yüz tanıma cihazı yeterli değildir. Bu sebepli turnike sistemlerinede ihtiyaç duyulmaktadır. Turnike sistemi ile tek geçiş hakkı sayesinde dilediğiniz zaman kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Yemekhane takip otomasyonu programı ile yetkilendirme doğrultusunda online olarak çalışmaktadır. Online olarak çalışmadığı zaman sürekli turnikeden geçiş izni vermektedir. Online yemekhane otomasyonu ile sadece kısıtlamalar yapılabilmektedir. Sizde personellerinizin yemek hakedişlerini sınırlamak ve raporlama için yemekhane otomasyonu tercih etmelisiniz.

Yemekhane takip otomasyonu daha çok tercih edilmesinin sebebi tamamen taşeron firmaların haksız kazanç sağlamalarını engellemek içindir. Sizde yemekhane takip otomasyonu ile takip altına alınmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları