perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Ara.
2014

Yemekhane Takip Programı.


Yemekhane Takip Programı

Yemekhane takip programı ile günlük yemeklerinizin tüketiliş adedini görüntüleyebilirsiniz. Birçok kurumsal firma yemekhane sistemlerini taşeron firmalara teslim etmektedir. Bu taşeron sistemi ile çalışan firmalar taşeron firmadan günlük yemek yiyenlerin adetlerini istemektedirler. Çünkü taşeron ile olan anlaşmaları yemek adedine göre olduğundan ödemeside bu adetlere göre yapılmaktadır. 

Taşeron mantığı olmayan yerlerde ise fazla yemek yani bir kişinin azami olan yemek adedinden fazla yemek yememesi için kontrol amaçlı konulmaktadır. Bu sistemler kontrol altına alınmadığı zaman iyi sonuçlar vermemektedir. Dolayısıyla bu sistemlerinizi kontrol altına almak için kesinlikle yemekhane takip programı kullanmalısınız.

Yemekhane takip programı tek başına bir anlam ifade etmemektedir. Bu yemekhane takip programı online çalıştığı için sürekli bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Cihaz ile online haberleşen bu sistemlerde bağlantı koptuğu zaman kontrolü ele almak güçtür. Fakat biz bu durumuda göz önüne aldığımızdan offline çalışmayıda yemekhane sistemine bağlantı düşme durumu yada herhangi bir sebepten ötürü cihaz ile haberleşme olmadığı zaman offline olarak alabilmekteyiz. Yemekhane takip programı ve cihazının dışarısında girişi engellemek için turnike ve küpeşte önerilmektedir. Kullanımı kolay arayüz programımız ile öğünlerinizi tanımlayabilir dilediğiniz personele kontör yada öğün ataması yaparak geçişlerini sağlatabilirsiniz. Geniş kapsamlı programımız aracılığı ile raporlarınızı dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Yemekhane takip programı clienti ile istediğiniz yerden raporları başka bilgisayar aracılığı ile almanız mümkündür. Sizde yemekhane sisteminizi kontrol altına almak için bizden yemekhane sistemi için teklif alabilirsiniz.

Yemek hakedişi ; Personele tarih bazlı hakediş atayarak azami hakedişide ayarlayarak tarih bazında geçiş sağlattırılabilir. Örnek vericek olursak ayın 1 ile 30'u arası hakediş atıldığında personel hergün sadece 1 kez yemek yiyebilir.

Kontör hakedişi ; Personele kontör ataması yapılarak verilen tarihten itibaren bitiş tarihine kadar istediği kadar hakedişini gün , hafta yada ay olarak kullanabilir. Örnekle açıklamak gerekirse 100 kontör atıldıysa 1 günde 10 kez yemek yiyip 10 günde hakedişini bitirebilir. Devretme gibi birşey söz konusu değildir.

Sizde yemekhane sistemi satın almak için bize ;

satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Geri Dön