perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
20
Ara.
2014

Biletli Otopark.


Biletli Otopark

Türkiye’de inşaat sektörünün hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte otopark sistemleri ihtiyaçlarındada artış sağlamaktadır. Otopark sistemleri artık çevre düzeni ve araçların korunması için hemen hemen her inşaatta zorunlu hale gelmiştir. Otopark sistemleri çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.

 

Biletli Otopark : Bu otopark sistemleri daha çok a.v.m ve ticaret merkezlerinde tercih edilmektedir. Araçlar girişte biletli otopark sistemlerinden butona basarak bilet almaktadırlar. Sisteme tanımlanan süreye istinaden bu süre geçtiğinde otomatik olarak tutar yansıtacaktır. Çoğu avm gibi yerlerde 3 saatken ticaret merkezlerinde bu süre 30 dakikaya düşmektedir. Tarifeye istinaden tutarlar işletmeler tarafından değiştirilmektedir. Biletli otopark sistemleri aynı zamanda üyelik şeklindede çalışmaktadır. Manyetik kart üyelere dağıtılarak bilet almak yerine bariyeri kolaylıkla açtırabilmektedirler. Biletli otopark sistemlerinde kartı yada bileti okutma yapmanız gerekmektedir.

Hgs Otopark : Bu sistemler biletli otopark sistemleri gibi değildir. Yani temas gerektirmeden antenlerin algıladığı etiketler araçlara takılır ve 30 m. Gibi mesafeden bariyeri açtırmanız mümkündür. Yazılım kullanımı kolay yetkilendirme ve gruplandırma gibi seçenekleri olan sql veritabanına sahip bir yazılımdır. Hgs sistemleri online çalışan sistemlerdir fakat olası durumlarda panele yapılacak bir ayar ile offline olarakta kullanılması mümkündür. Hgs otopark sistemleri günümüzde daha çok tercih edilmektedir.

 

Gelişen şartlarla zorunlu olan otoparklarınızı kontrol etmek sizin elinizde. Sizde otoparklarınızı biletli otopark yada hgs otopark ile kontrol altına almak için bize ;

satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.

Otomasyon ve devam kontrol sistemleri çözüm ortağınız PERKOTEK


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları