perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Oca.
2015

Yemekhane Takip Sistemleri.


Yemekhane Takip Sistemleri

Yemekhane takip sistemleri diyince akla hemen taşeron firmaları gelmektedir. Çünkü personel adedi fazla olan firmalarda ahçı, menü listesi gibi durumlardan ötürü fazla vakit ve masraf olduğunu düşünen işletmeler taşeron firmalara yönelmektedir. Bazı taşeron firmalar görevlerini ve iş bilincini kötü yönde kullanıp sayı adetlerini verirken haksız kazanç elde etmek için yükseltme yapıyorlar. İşte perkotek yemekhane takip sistemleri bu durumda ortaya çıkıyor. Yemekhanede toplam kaç yemek yenilmiş merak mı ediyorsunuz ? Perkotek yemekhane takip sistemleri bu talebinizi karşılamaktadır.

Bir personelin insiyatifine kalmış kontrol aslında kontrol değildir. Torpil yada tanıdıklarını es yani görmemezlikten geldiğini görmekteyiz. Yani sektörde bu sistemlerin tercih sebebi budur. Bize gelen talepler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin bu yanlı eksikliğini tamamlamaktayız. 

Öncelikli olarak adet sınırlaması ve kontrollü bir şekilde yemek adet kontrolü yapabilmek için yemekhane bölümüne personel adedine göre turnike ve kaçak sıraya girmeyi engellemek için engel bandı yada küpeşte gereklidir. Turnike montajı yemekhane girişine sağlanır. Daha sonra talep ettiğiniz cihaz ( yüz tanıma, parmak izi, kartlı, şifreli) turnike üzerine montajlanır. Bazı cihazlar turnike içerisinde gömülmektedir. Network bağlantısı sayesinde online takip sağlanabilir. Cihaza ip adresi verilir. Kişiler cihaza ve programa tanımlanır. Öğün tanımlamaları yapılır ve personellere öğünler atılır. Kişi okutma yaptığında otomatik olarak sisteme düşer eğer hakkı varsa girişi turnike üzerinden sağlanır yoksa geçiş izni verilmedi der.

Sizde yemekhane kontrol sistemleri almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00'dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları