perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
Oca.
2015

Otopark Hgs Sistemleri.


Otopark Hgs Sistemleri

Otopark hgs sistemleri ile artık otoparkınızı yabancılar işgal etmeyecek. Yada bir daire sahibi otoparka iki araç koyamayacak. Otopark hgs sistemi karayolları hgs sistemi gibidir. Araçlara hgs etiketi verilerek araçların aynasına yerleştirilir. Online takip olan bu sistem ile başka kişiler otoparka giremiyorlar. 

Otopark hgs sistemi çalışma mantığına göre birçok ayar yapılmaktadır. Bu ayarlar araç içerdeyken tekrar giriş yapamaması gibi , antipassback , access gibi seçenekleri vardır.

Otopark hgs sistemi ürünlerinde tek giriş olacak ise 1 adet bariyer 1 adet panel 2 adet anten gereklidir. Kablo alt yapısı hazırlanır. Panele ip verilir ve program kurulur. Etiketler sisteme tanıtılır. Çoklu yada tek tek grup tanımlaması yapılır. Otopark sayisi belirtilir bunun sebebi ise otopark sayı adedine ulaştığında içeriye araç sokmayacaktır. 30 metreden algılayan bu panel ve antenler sayesinde artık beklemek yok zaman kaybetmek yok.

Otopark hgs sistemi online çalışan sistem olup sorgulama yapmaktadır. Ziyaretçiler için manuel giriş , kapıyı manuel tetikleme gibi seçenekleri vardır. 

Sizde otopark hgs sistemleri için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön