perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Ağu.
2015

Yüz Tanıma.


Yüz Tanıma

Yüz tanıma sistemleri sayesinde artık biyometrik sistemler daha yayılmıştır. Yüz tanıma sistemlerinin kartlı hatta parmak izi cihazlarından farkı daha kullanımı kolay ve birbiri yerine kart okutma durumunun engellenmesidir. Parmak izi olarak kimya veya başka sektörlerde daha çok elin parmakların zarar görebileceği durumlarda parmak izi cihazları sağlıklı olmuyor. Bu tarz durumlarda yüz tanıma cihazları tercih edilmektedir.

Yüz tanıma sistemi

Yüz tanıma sistemleri özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu özellikler kamere özelliği, ekstra kart okuyucu , parmak izi , şifre modülleri desteklemesi, kontak çıkışı, batarya gibi değişiklik göstermektedir.

Yüz tanıma sistemleri sayesinde kartlı sistemleri kullanmak istemeyen ve el işçiliğinin yoğun olan firmalar yüz tanıma sistemi sayesinde işleri kolaylaşmıştır. Kayıt kapasitesi ve log kayıt kapasitesine göre fiyatlar değişmektedir. Yüz olarak birçok bölgeyi tarayan sistem kişi sakallı yada sakalsız kayıt olsun daha sonrasında sakalı kesilsede kesilmesede okuma yapmaktadır. Yada başörtülü olarak kayıt edilen bir bayan başörtüsüz okuma yapabilmektedir.

 

Yüz tanıma sistemleri sayesinde artık biyometrik kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.


Geri Dön