perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Ağu.
2015

Personel Takip Programı.


Personel Takip Programı

Personel takip programı sayesinde personellerinizin çalışma saatlerini kontrol altına alabilirsiniz. Personel takip programı geniş kapsamlı bir yazılımdır. Bu yazılım tek başına anlam ifade etmez ve bir donanıma ihtiyaç duymaktadır. Donanım müşteri talebine göre değişiklik göstermektedir. Yüz tanıma, parmak izi okuma, kart okuyucu gibi dijital sistemler ile kayıtları takip etmeniz mümkündür. Günümüzde en çok kullanılan sistemlerden lider olan yüz tanıma sistemidir.

Personel takip programı otomatik yedekleme ve geri yükleme , otomatik mail gönderme , kullanıcı yetkilendirme gibi sistem özelliklerine sahiptir. Personel parametreleri sayesinde vardiyalı çalışmalara uygun olarak çalışabilmektedir. Raporlamalar geniş ve tüm ihtiyaçları karşılayacak şekildedir. Personel sayısı farketmeksizin gayri resmi takiplerinizi çok rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Resmi bir bodro programına benzemeyen bu sistem puantaj bilgilerini dışarıya aktarabilmektedir.

Personel süzgeçlemeleri, özlük bilgileri, izin, avans, prim takibi yapılan bu sistemlerde cezai uygulamalı parametre ve eksik çalışmaları mesaiden düşme gibi özelliklere sahiptir. Bilgileri çok rahatlıkla dışarıya pdf, excell, word, html olarak dışarıya aktarabilirsiniz.

 

Personel takip programı geniş kapsamlı ve personel departmanının işinini kolaylaştıran sistemlerdir. Sizde personel takip programı ile ilgili detaylı bilgi için satış veya teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları