perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Ara.
2014

Yüz Tanıma Sistemleri.


Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemleri en çok tercih edilme sebepleri birbiri yerine kart okutmaları gibi bir durumun söz konusu olmamasıdır. Yüz tanıma sistemlerinden önce parmak izli sistemler tercih ediliyordu. Eski sistemler gibi personeller başkası yerine giriş yapamıyorlar. Yüz tanıma sistemleri ile personel takiplerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Personel takip programı ile tam eşleşen ve uyumlu çalışan bu sistemler ile personellerinizin takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yüz tanıma sistemleri sayesinde istediğiniz kapıyı , turnikeyi yada tetik alabilecekler her alanı tetikleyebilirsiniz. Yüz tanıma cihazları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kayıt kapasitesi , log kapasitesi , şifre kapasitesi olarak değişiklik göstermektedir.

Yüz tanıma sistemleri pdks programı ile entegreli olması pdks programıda bodro programı ile entegreli çalışmasından ötürü artık siz hiçbir işlem yapmadan raporlamalarınızı alabilir ve otomatik mail göndermesini sağlayabilirsiniz. Pdks programı ile fazla mesaiden devamsızlıkları ve ücretsiz izinleri kestirmeniz mümkündür.

Sizde yüz tanıma sistemleri almak istiyorsanız ve fiyat araştırıyorsunuz. Kesinlikle bize satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları