perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
30
Kas.
2014

Personel Takip Programı.


Personel Takip Programı

Sektörde birçok program ve yazılım bulunmaktadır. Programlama dillerinin farklı olması ile birlikte yazılımlarda değişiklik göstermektedir. Pdks programları web ve masaüstü yazılımı olarak ikiye ayrılmaktadır. Personel takip programı olarak hem masaüstü yazılımı olarak hemde web pdks olarak yazılımlarımız mevcuttur.

Personel takip programı tek başına bir anlam ifade etmemektedir. Pdks programına bağlı olarak takip için bir donanım gerekmektedir. Donanım olarak yüz tanıma, parmakizli, kartlı cihazlar kullanılmaktadır. Bu sistemlerin çalışma mantığında ise cihazlara personeller kayıt edilir. Daha sonra kayıt edilen numaralar pdks programına eklenir. Pdks programına kişileri oluştururken sicil bilgilerinide oluşturabilir raporlayabilirsiniz.

Cihaz haberleşmesi sağlanıp bilgiler cihazdan çekilir. Çekildikten sonra raporlamar dilediğiiniz şekilde almanız mümkündür. 23 adet normal raporlamız mevcuttur. Genel bazda, kişi bazında, devamsızlar, geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesai kalanlar gibi birçok raporlamamız mümkündür. Bunun dışarısında maaş hesapları için genel bazda maaş ekstresi,kişi bazında maaş ekstresi,maaş pusulası gibi birçok raporlamalarımız mevcuttur. Pdks programında personellerin geç gelmesi durumunda ceza uygulaması yapılabilinir.Devamsızlıklar için fazla mesaiden kesinti sağlanabilir.

Pdks programımız otomatik veri çekme işlemi yapıp dilediğiniz mail adreslerine otomatik olarak rapor göndermesi mümkündür. Kullanıcılara yetkilendirme yapılabilinir ve bu yetkilendirmesi sayesinde departman , şirket ve bölüm gibi sınırlandırmalar mümkündür. Görebliir ama değişiklik yapamaz yada göremez şeklinde seçenekler belirtilebilinir.

Sizde pdks programı ile personellerinizin maaşını hesaplatmak ve raporlama almak istiyorsanız bize 0850 811 80 00 ‘ dan yada satis@perkotek.com ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları