perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAAŞ PROGRAMI

Personel maaş programı, işletmelerde çalışmakta olan personellerin maaşlarını hesaplayarak, el ile yapılacak olan hesaplamalardaki hataların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Maaş programı, personellerin maaşlarının hesaplarının yanı sıra devamsızlık, avans, izin günü ve prim vb. hesaplamaların da yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Bu bilgilere bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılır. Maaş programı kullanımı oldukça basittir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQlL veri tabanında derlenmiştir. Maaş programı kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla cihaza veya gruba yetkiler verilebilir ya da erişim kısıtlanabilmektedir. Personel maaş programının aynı zamanda otomatik olarak yedekleme özelliği bulunmaktadır. Herhangi bir arıza oluşması durumunda yedekler kullanılarak bütün veri kayıpları engellenebilmektedir.

Personel maaş programı ile yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları gibi tüm personel devam kontrol sistemleri cihazlarını bir arada kullanabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan bu cihazlardan alınan bütün bilgileri program üzerinde anında görüntüleyebilirsiniz. Programın otomatik olarak mail gönderme özelliği de yer almaktadır. Bu özellik sayesinde istenilmekte olan zaman dilimlerinde istenilen mail adreslerine seçilmiş olan raporlar gönderilebilmektedir. Veri kurtarma özellikleri sayesinde maaş programı, yanlışlıkla silinmiş olan personelleri geri alabilmenize olanak tanımaktadır. Üstelik girişlere el ile müdahale edilmesi durumunda bunları yapan kullanıcılar da anında tespit edilmektedir.

Personel maaş programı ile kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri,  işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Alınacak olan tüm bu raporların kişi bazında veya grup bazında olmak üzere farklı çeşitleri yer almaktadır.

Personel maaş programı, firmanızda birden fazla cihaz kullanmanız durumunda, istediğinizde personellerin hangi cihazı kullanarak giriş ve çıkış yaptığını da görebilmenizi sağlamaktadır. Kişi bazında yapılmakta olan raporlamalarda geç gelmeler ve erken çıkmalar gibi eksik olan çalışmaların genel toplam süreleri de görüntülenebilmektedir. Üstelik avans, maaş vb. işlemlerin de yüzdeleri değiştirilebilmektedir. Eğer firmanızda ödemeler elden yapılıyor ise her kişiye ait olan hesap ekstrelerinin dökümleri de alınabilmektedir. Ödemeler bankadan yapılıyor ise de bankanızın istediği formattaki bilgiler gönderilerek çalışanların kartları ile maaşlarını almalarına olanak tanınmaktadır.

Personel maaş programı, esnek bir raporlama sistemine sahiptir. Bu programı kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilmektedir. Dinamik parametre ayarları sayesinde, firmaların çalışma sistemlerine göre programın alt yapısı da ayarlanabilmektedir. Personel maaş programı hakkında çok daha fazlası için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler