perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Personel takip sistemi, personel takibi yapmak amacıyla sıkça kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alana konumlandırılan bu sistemlerde kullanılan üç farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlardan ilki yüz tanıma cihazlarıdır. Yüz tanıma personel takip sistemi, biyometrik tanıma sistemleri içerisindeki şüphesiz en başarılı ve uygulanabilir olan sistemdir. Bu sistemlerin üreticileri, tanımadaki başarıların arttırılması ile beraber farklı algoritmaları geliştirmiş olup bunlar arasındaki en başarılısının Magic Face yüz tanıma personel takip sistemi olduğuna karar vermişlerdir. Bu markanın önde gelmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, mevcut olmuş olan yüz tanıma metotlarına eklemeler ile ve sıralama farklılıkları ile tanıma işlemini gerçekleştirebilmesidir. Farklı pek çok kullanım alanında güvenle tercih edilebilen yüz tanıma cihazları, birçok modele sahiptir. Bu modelleri ithal eden firmamız, personel sayısı, kullanım yerindeki ışık debisi ve geçiş yoğunlukları ile bu işlemleri ayrılacak olan bütçeye göre müşterileri için en uygun olan yüz tanıma terminali tavsiyesinde bulunmaktadır. Yüz tanıma ile personel takibi yapmak her zaman için en güzel ve en sağlama yöntemdir. Bunun nedeni, yüz tanıma terminallerindeki yüz kayıt işleminin kişinin benzersiz olan yüz özellikleri ile yapılmasıdır. Personeller asla birbirleri yerine yüz okutması yapamayacakları için güvenli geçişler mümkün olacaktır. Bu cihazları kullanabilmek için öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Bu alanlara monte edilen cihazlara daha sonra kişilerin yüzlerinin okutulması yapılır. Tanımlı olan her yüz, cihazın kamerasına bakarak kolayca geçiş yapabilecektir.

Parmak izi personel takip sistemi de bir diğer personel takip etme yöntemidir. Parmak izi sistemleri yüz tanıma cihazlarından sonra en uygulanabilir olan ve personel takibi için en sık tercih edilen yöntemdir. Bunun nedeni, parmak izinin her insanda farklılık göstermesidir. Bu farklılık sayesinde personellerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmayacaktır. Üstelik bireylerin her parmağında da parmak izi farklılık gösterir. Bir cihaza isterseniz birden fazla parmak izinin kaydını yapabilirsiniz. Böylelikle normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deforme olması gibi durumlarda diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmektedir.  Kullanım sağlamak için parmak izi personel takip sisteminin öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekir. Parmak izi tanımlı olan her personel cihaza parmak izini okutarak kolayca geçiş yapabilirler.

Bir diğer geçiş yöntemi de kartlı personel takip sistemidir. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle kart tanımlaması yapılmaktadır. Yapılacak olan kart tanımlamaları, kişiye özeldir. Tıpkı tc kimlik numarası gibi farklı bir ID’de her personele farklı bir kart tanımlaması gerekmektedir. Bu tanımlamadan sonra da personeller kartları okutarak geçiş yapabilirler. Kartların kırılması ya da kaybolması gibi durumlar veya personellerin birbirlerine yerine kart okutması gibi durumlar söz konusu olduğundan ötürü günümüzde bu cihazlar daha az tercih edilse de geçiş kontrol sistemlerinde hala çok sık kullanılıyorlar.

Perkotek olarak Magic Face yüz tanıma personel takip sistemi cihazları, Magic Pass parmak izi okuyucu ve Strike kartlı geçiş sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için personel takip sistemi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Neden manuel olarak takip yaparak zorluk çekesiniz ki? Personel takip sistemi ile personellerinizi çok daha kolay takip edebileceksiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları