perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÇIKIŞ KAPI ANTENİ

Mağaza çıkış kapı anteni, mağazalarda satışta olan tüm ürünlerin üzerinde bulunan etiketlere alarm vererek, ürünleri çalıntı riskine karşı korumanızı sağlamaktadır. Mağaza çıkış kapı anteni sistemleri kullanılmadan önce ürünlerin korunma işlemi tamamen mağazaların güvenlik görevlileri tarafından ve güvenlik kameraları tarafından yapılmaktadır. Ancak güvenlik kameraları, sadece ürün çalındıktan sonra haberdar olmanıza izin veriyordu. Ürün çalındıktan sonra onun çalındığını fark etmek de ne yazık ki işe yaramıyordu. Üstelik her akşam ya da her hafta, sürekli olarak ürünler çalınmış mı diye sayım yapmak gerekiyordu. İşten tüm bunlardan mağaza çıkış kapı anteni sistemleri ile kurtulmak mümkün oldu.

Mağaza çıkış kapı anteni sistemlerinin kullanım alanları çok geniştir. Özellikle giysi mağazalarında sıklıkla rastladığımız bu sistemler, aynı zamanda kozmetik mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında ya da market gibi alanların tamamında güvenle kullanılabilmektedir. Bu antenlerin en geniş kullanım alanı da alışveriş merkezleridir. Alışveriş merkezlerinde bulunan hemen hemen her mağazada mağaza çıkış kapı anteni sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemler, üç ana elemandan oluşur. Mağaza çıkış kapı anteni, ürün etiketleri ve etiket sökücüler ya da etiket öldürücüler. Bu etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, market gibi alanlarda kullanılabilir olan etiketlerdir. Ürünlerin üzerine yapıştırılırlar ve çıkarmak için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin çıkarılma işlemi, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır. Sert plastik etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, genellikle giysi mağazalarından aşina olduğumuz etiketlerdir. Ürünlerin üzerinden çıkarmak için öncelikle ürünün satın alınması gerekir. Daha kasa görevlileri tarafından etiket sökücü ile kolayca ürün üzerinden çıkarılabilmektedirler. Bu etiketler, binlik olarak satılmaktadır. Çok uygun fiyatlara sahip olmalarının yanı sıra sert plastik olanları zaten tekrar tekrar kullanılabilir özelliğe sahiptir. Etiketlerin, etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılmadan ürünlerin üzerinden çıkarılması istenirse de ürüne büyük ölçüde zarar verilecektir.

Mağaza çıkış kapı anteni modellerinden bahsedelim. Bu antenlerin kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza çıkış kapı anteni ve rfid mağaza çıkış kapı antenidir. Akusto manyetik mağaza çıkış kapı anteni, çalışmasına 58 khz’lik bir frekans ile devam ederken, rfid mağaza çıkış kapı anteni ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmaktadır. Bu antenlerin, mağazaların giriş ve çıkış alanlarında bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Bu antenlerin özellikle de akusto manyetik modellerinde, anten çiftleri arasındaki mesafe oldukça önemlidir. Eğer akusto manyetik mağaza çıkış kapı anteni ile sert plastik etiket kullanılacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilir. Ancak bu antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak kuruluşumuzdan bugüne dek Sensitive mağaza çıkış kapı anteni ve sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten dolayı bu antenlerin ve sistemin tamamının fiyatı firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler