perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS Otopark Giriş Sistemleri: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Hgs otopark giriş sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılırlar. Hgs otopark giriş sistemleri ile hızlı ve çok daha güveli olarak otopark takibi yapılmaktadır. Özellikle sitelerde, apartman otoparklarında ve işletme otoparklarında hgs otopark giriş sistemleri çok sık tercih edilmektedir. Bu sistemler sayesinde otoparklara yabancı araçların giriş ve çıkış yapması da engellenecektir. Hgs otopark giriş sistemlerini; otopark bariyeri, hgs anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç plaka ve cam etiketleri, otopark takip yazılımı oluşturmaktadır. Sistemleri aktif olarak kullanabilmek için otoparkların girişlerine 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen antenlerin montajı yapılmalıdır. Geçişine izin verilecek olan araçlara da kâğıt ya da plastik etiketlerin tanıtılması gerekmektedir. Tanıtılacak olan etiketlerin kâğıt olanları, araçların camlarında kullanılmaktadır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılırlar. Bu etiketler; araçların plaka, ruhsat bilgisi ve kat maliki bilgileri ile tanımlanmaktadır. Tanımlanmış olan araç bilgileri, hgs otopark giriş sistemleri paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Bu şekilde sistem tamamen aktif hale getirilmiş ve kullanıma hazır olacaktır. Tanımlı olan etikete sahip olan araçları, hgs otopark giriş sistemleri anteni gördüğünde otopark bariyerine tetik verilerek, aracın durmasına hiç gerek kalmadan seri bir şekilde geçiş yapılabilecektir. Tanımlı hızlı geçiş sistemi etiketlerine sahip olmayan araçlar veya misafir araçlar otoparka giriş yapmayacaktır. Misafir araçlar için bariyerler buton ve uzaktan kumanda ile de kontrol edilerek açılabilmektedir.

Hgs otopark giriş sistemleri bariyerlerinin buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir tek buton bulunur. Bu butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton hgs otopark giriş sistemleri bariyer kolunu açarken, diğeri kapatmayı sağlar. Bu bariyerlerin kol uzunlukları da modeline göre değişiklik göstermektedir. Kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Bu uzunluklar sayesinde, otoparkın giriş alanına uygun olan bariyer seçilebilmektedir.

Hgs otopark giriş sistemleri bariyerlerinin dış ortamlarda kullanılan modellerinde gövdeleri paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması, suya karşı dayanıklılık göstermesini sağlar. Bu sayede tüm olumsuz hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde elektrostatik boyalıdır. Hgs otopark giriş sistemleri bariyerlerimiz, opsyionel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilir. Bu bariyerlerimiz yangın, deprem, afet gibi tüm acil alarm durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Hgs otopark giriş sistemleri kullanım alanlarının her geçen gün artması ile her alanda güvenilir otoparklar elde edilmektedir. Hgs otopark giriş sistemleri fiyatları teklifi alarak siz de otoparklarınızı korumaya başlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler