perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİK ANTENİ

Mağaza güvenlik anteni mağazalarınızın veya ürünlerinizin güvenliği ve hırsızlık olaylarına karşı üretilmiş sistemlerdir. Anten sayısı en az 2 antenden oluşmaktadır.  Bulunduğu konuma göre bu sayı daha fazla olabilir. Genelde antenler mağazanın müşteri çıkışına kurulmaktadır. Mağaza güvenlik anteni mağaza haricinde başka yerlerde de kullanılabilmektedir. Örneğin depo gibi yerlerde de kullanımı söz konusu olabilir. Mağaza güvenlik anteni kullanmak ürününüzün güvenliğini en üst seviyeye çıkaracaktır. Güvenlik görevlisinin gözle göremeyeceği durumları rahatlıkla algılar ve sesli siren çalarak sizleri uyarır. Bu iş için görevlendirilmiş personel sayısını en aza seviyeye indirir. Böylelikle personel masraflarında tasarruf etmiş olursunuz. Satılan üründe ne kadar az fire verilirse karınız o kadar çok olacağı için bu kar ürünlerinizin fiyatlarına da yansıyacaktır.

Mağaza güvenlik antenleri belirtiğimiz gibi en az iki antenden oluşmaktadır.  Antenlerin monte edileceği yere göre anten sayısını arttırabiliriz. Anten araları olması gerekenden uzun olursa hassasiyet o kadar düşer. Antenlerin arasını açmak yerine ek anten koyarak güvenliği daha üst konuma getirebiliriz. Mağaza güvenlik antenin yanında tag veya etiketlere de ihtiyaç duyulmaktadır.  Ayrıca etiket sökücü ile kullanılmaktadır. Mağaza güvenlik anteninin kullanımı oldukça kolaydır. Tagları veya etiketleri koruma altına almak istediğiniz ürünlere takılarak kullanılır. Bu tag veya etiketler antenlerin arasından geçirildiğinde alarm yüksek sesle çalışmaya başlar. Satılan ürünler etiket veya tag sökücü ile etkisiz hale getirildikten sonra müşteriye teslim edilir. Mağaza güvenlik anteninin kurulduğu firmalarda hırsızlık olayları çok büyük oranda düşmüş hatta caydırıcı etkisinin çok fazla olduğu görülmüştür.

MAĞAZA GÜVENLİK ANTENİ FİYATLARI

Mağaza güvenlik anteni fiyatları, anten sayısına, tag veya etiket sayısına ve sökücü sayısına göre değişiklik göstermektedir.  Mağaza güvenlik anteni fiyatları ve ürünler hakkında bilgi almak için 0850 811 80 00 numaralı telefonumuzu arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları