perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elbise Alarmı Fiyatları

Giyim sektöründe hizmet verilen mağazalarda elbiselerin kötü niyetli kullanıcılar tarafından olası hırsızlık olaylarına karşın güvenliğinin sağlanabilmeleri için elbise alarmı kullanılması gerekmedir. Ürün koruma sistemlerine ait olan elbise alarmları tamamen manyetik ürünler olduklarından yalnız başlarına çalışamazlar. Bu alarmlar tetikleyici görevinde olduklarından algılanmaları için ürün koruma antenleri ile beraber kullanılmalıdırlar. Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markası adı altında bulunan ürünler ile ihtiyacınız olan ürün koruma sistemleri hakkında kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Elbise alarmı fiyatları açısından düşünüldüğünden mağazada doğabilecek hırsızlık olaylarına göre çok makul fiyatlarla kurulmaları tavsiye edilmektedir.

Uygun elbise alarmı fiyatları ile ürün koruma sistemleri tak çalıştır mantığında olduklarından kurulum ve kullanım açısından herhangi bir eğitim alınması gerekmemektedir. İstenildiği takdirde destek ekibimiz ile irtibata geçilerek sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Kurulum aşamasında altyapısal olarak tek ihtiyaç duyulan 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerji sağlaması aktif olarak çalışmaları için yeterli olacaktır. Teknik açıdan ise tek dikkat edilmesi gereken husus iki anten arasındaki mesafedir. Ürün koruma antenleri set içerisinde bulunan 1 adet adaptör ve karşılıklı kurulacak 2 adet antenden oluşmaktadır. Set içerisindeki 2 antenin elbiselerde kullanılan alarmları algılayabilmeleri için karşılıklı ara mesafeleri maksimum 2 metreye kadar açılabilmektedir. Mağaza giriş çıkış kapılarına ait geçiş genişliği 2 metre üzerinde olması halinde her 2 metreye 1 set anten karşılık gelecek şekilde kurulum yapılmalıdır. Kısacası mağaza kapısının geçiş genişliği 2 metreden fazla ve 4 metreden az olduğu düşünülürse bu nokta 2 set anten kullanılması gerekecektir. Ürün koruma antenleri normal standartlarda yalnızca sesli uyarı verirler, ancak kullanıcılarımıza alternatif olarak sesli uyarının yanı sıra ışıklı uyarı veren modellerimizde tercihlerine sunulmaktadır. Ürün koruma antenleri yere sabitlemeden de çalışabileceği gibi mağaza kullanıcılarının çarparak antenleri devirmemeleri için yere sabitlenmeleri tavsiye edilir. Ürün koruma antenleri, farklı görünüşleri ile dış gövdelerinde kullanılan alüminyum & plastik ya da plexi & plastik maddelerinden üretilerek kullanıcıların tercihlerine sunulurlar. Elbise alarmı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Giyim sektöründe hizmet veren mağazalarda elbiselerde kullanılacak alarm türü plastik alarmlardır. Plastik alarmlar iki parçadan olup, bir tarafında zararsız küçük delikler açılarak elbiselere tutturulmasını sağlayan iğneli kısım bulunurken diğer tarafından bu iğneli kısmı elbiseye sabitleyecek kilit mekanizması ve antenler tarafından algılanacak alarm içerisinde bulunmaktadır. Elbiselerde kullanılacak en güvenilir alarm modelidir. Bir diğer kullanım şeklide standart alarmda bulunan iğneli kısım yerine tel iğneler kullanılmasıdır. Üzerine delik açılamayacak ya da üzerinde zaten bir delik bulunan ürüne tel iğnenin bağlanarak ucundaki iğneye de kilit mekanizmasının bulunduğu alarmın sabitlenmesi şeklinde kullanılır. Örnek olarak ceketlerin üzerinde bulunan düğme delikleri verilebilir. Alternatif olarak mağaza sergilenen elbise dışından ambalajlı ürünler mevcutsa kâğıt etiketler kullanılarak ambalajın içerisine bazen de üzerine yapıştırılarak ürünlerin güvenliği sağlanabilir. Ürünlerin satışı yapıldıktan sonra antenler tarafından algılanmamaları için alarmların sökülmeleri ya da devre dışı bırakılmaları gerekmektedir. Plastik alarmlar özel alarm sökücüler ile birbirinden ayrılarak ürünlerden sökülürler ve mağaza görevlileri tarafından teslim alınırlar. Böylece farklı ürünlerde tekrar kullanılabilirler. Alarm sökücüler portatif olarak masaüstü ve el tipi şeklinde kullanıcıların tercihlerine bırakılmaktadır. Masaüstü modelleri istenildiği takdirde masalara sabitlenebilir. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerinden sökülemediğinden Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakılırlar. Bu nedenle tekrar kullanılamazlar. Mağaza elbise alarmı fiyatları teklifi içiin bizimle info@perkotek.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları