perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN ALARM SİSTEMLERİ FİYATLARI

Mağaza ürün alarm sistemleri her geçen gün daha revaçta olan ve mağazalarınızı koruyabilmenizi sağlayan sistemlerdir. Mağaza ürün alarm sistemleri fiyatları da oldukça uygun olup korumadan kastımız, sürekli çalınmasından şikâyet ettiğiniz ürünlerdir. Bu sistemlerde kullanılan üç ana ürün vardır. Bunlar; mağaza ürün alarm antenleri, mağaza ürün alarm etiketleri ve mağaza ürün alarm etiket sökücülerdir.  Bu sistemlerin tamamını bir arada kullanabilmek için öncelikle mağaza ürün alarm antenini mağazaların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirmemiz gerekir. Radyo frekansıyla çalışan antenleri parazitsiz ortamlarda 2 metreye kadar yüksek performans ile çalıştırabilirsiniz.

Mağaza ürün alarm sistemlerinde kullanılan antenlerin iki farklı modeli bulunur. Mağaza ürün alarm sistmemleri fiyatları, kullanılacak olan bu iki modele göre değişiklik göstermektedir. Bunlar akusto manyetik mağaza anteni ve rfid mağaza koruma antenidir. Bu iki antenin de kullanımı ve amaçları aynı olsa birbirinden farklı olan özelliklere de sahiptirler. Öcelikle akusto manyetik mağaza ürün alarm sistemleri özelliklerinden bahsedelim. Bu antenler, kullanılmak için ilk olarak mağazaların giriş alanlarına konulmalıdırlar. Antenler, bir çift olarak kullanılmaktadırlar. Sağa ve sola birer adet anten konulmaktadır. Kullanılacak olan etiketlere göre sol ve sağ koruma anteninin arasındaki mesafe değişebilmektedir. Plastik etiket kullanılacak ise antenler arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Kâğıt etiket kullanılacaksa da bu antenlerin arasındaki mesafe 120 santimetreye kadar çıkarılabilmektedir. Bu antenlerin kontrolleri çalıştırılarak ortamdaki manyetik kirlilikler setlenmektedir. Tabi ki isterseniz ince okuma ayarlarına da yapabilirsiniz. Mağazada satışa sunulan tüm ürünlere de kâğıt ya da plastik etiket yapıştırıldığında, bu etiketleri çıkarmadan kişiler antenden geçiş yapamayacaklardır. Peki, bu etiketler nasıl çıkarılır? Ürünlerin üzerinde yer alan kâğıt etiketleri çıkarmak için etiket öldürücü kullanılmalıdır. Plastik etiketlerin çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılır. Bu etiketlerin sökülme işlemi mağaza kasa görevlisi tarafından ürün satın alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir.

Bir diğer mağaza ürün alarm sistemleri antenleri de rfid antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmaktadır. Mağaza girişine konulan rfid antenlerden tasarımını en çok beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Bundan sonra da etiketleme işlemine geçilmektedir. R50 etiket, 5x5 etiket, 4x4 etiket gibi etiketlerden antenlere uygun olan kullanılmalıdır.  Ürünler satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri ürünlerin üzerinden bu etiketleri sökerek, müşteri mağazadan çıkarken alarmının ötmemesini sağlar.

Mağaza ürün alarm sistemleri, pek çok farklı ürün satışı gerçekleştiren mağazada kullanılabilmektedir. Giysi mağazası, ayakkabı mağazası, marketler, elektronik eşya satan mağazalar… Hangi mağazada tercih edeceğiniz hiç önemli değildir. Tüm mağazalarda aynı güven ile çalışacaktır. Mağaza ürün alarm sistemleri kullanılmadan önce mağazalardaki hırsızlık olaylarından ancak akşamları ya da ay sonları sayım yapıldığında, hesapta açık çıkması ile haberdar olunuyordu. Bu da işletmelere büyük miktarlarda zarar vermekteydi. Günümüzde neredeyse alarm anteni kullanmayan mağaza yoktur. Bu antenlerin varlığı bile hırsızlık teşebbüsünü ortadan kaldırmak için yeterli olmuştur. Mağaza ürün alarm sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Bunun nedeni Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün alarm sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapıyor olmamız. Siz de mağaza ürün koruma sistemi arıyor ancak kalitelerinden emin olamıyor musunuz? O zaman Sensitive mağaza ürün alarm sistemleri fiyatları uygunluğu ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler