perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK TAKİP SİSTEMİ

Başta ücretli otoparklar olmak üzere ücretsiz otoparklarda da araçların giriş çıkışları kontroller sonucunda belirli onaylara bağlı olarak geçiş yapabilmeleri büyük önem taşır. Bu konuda ihtiyaç duyulan ilk olarak araçların geçişlerini engelleyecek ve onay sonucunda geçişine müsaade edecek bariyer sistemidir. Sonrasında ise abone kullanıcıların otomatik olarak geçiş yapabilmeleri için araç tanıma sistemine ihtiyaç duyulur. Tüm bu sistemlere ait ürünlere Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası adı altında bulunan kollu bariyer sistemleri ve otopark takip sistemi ile ulaşılabilir. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabittir.

Otopark takip sistemi bariyerleri DZ ve MN modelleri altında kullanıcılar tarafından tercih edilebilirler. DZ ve MN modelleri de kendi içlerinde kol tipleri ve kol uzunlukları ile farklı modellere ayrılmaktadır. Standart kol tipleri ile 3 m kol uzunluğu bulunan DZ 3 ve MN 3 modeline ek olarak 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 bariyer modeli de ihtiyaçlara göre tercih edilebilir. Standart kol tipine alternatif olarak kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan saçakları ve 5 m kol uzunluğu ile MN 5 modeli de tercih edilebilir. MN 5 modelinde bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerde engellenmiş olmaktadır. Tüm otopark takip sistemi bariyer modellerinde kol uzunlukları maksimum kol uzunluklarının altına kısaltılabildiğinden kurulacakları alanlarda kullanıcıları kısıtlamazlar. Darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer iç mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmesinin de önüne geçilmektedir. Otopark takip sistemi set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları gayet basit olup tek ihtiyaç duydukları 220 v şehir elektriği ile beslenen ana kartına enerjinin sağlanmasıdır. Tüm çalışma ortamları düşünülerek hazırlanan ana kartına otomatik takip sistemi entegrasyonu rahatlıkla yapılabilmektedir.

Otomatik takip sistemi bariyer geçiş noktalarının bulunduğu bölgelere kurulan OGS antenler ve paneller ile oluşturulur. OGS panele tanımlanan etiketler antenler tarafından algılanarak panelin sorgusuna sunulur. Eğer etiket panele tanımlı ise otomatik olarak aracın bariyer sisteminden geçişine izin verilmektedir. Aksi halde onay verilmeyeceğinden otopark takip sistemi bariyer noktasında bulunan otopark görevlisi onayına bağlı olarak geçiş yapılabilmektedir. Sistem bu haliyle offline olarak çalışmaktadır. Bir bilgisayar yardımı ile tam anlamıyla otopark takip sistemi kullanılmış olacaktır.

Bilgisayara kurulacak otopark takip sistemi yazlımı ile otoparkın kullanımı hakkında raporlar alınabilecektir. Ayrıca online moda alındığında program içerisinde bulunan yetkilendirmeler ile kullanıcıların sadece panel sistemine tanımlı olmaları yetmeyecektir. Aynı zamanda programda tanımlanan kullarında sağlanması gerekecektir. Özellikle ücretli otoparklarda çok kullanışlı olan anti passback özelliği ile bir kullanıcının tek bir etiketle birden fazla araç kullanması engellenmektedir. Otopark takip sistemi antenlerinin etikleri algılama mesafeler panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden araç geçiş noktalarının dar bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmez. Elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan otopark takip sistemi antenleri dış etkenlerden meydana gelebilecek hasar ve yıpranmalara karşı kendilerini korumaktadır. Bariyer ve otopark takip sistemine dair meydana gelebilecek sorunlar halinde destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. İlk aşamada sorunların anlık olarak giderilebilmesi için telefondan yapılacak yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Yapılan yönlendirmeler sonucunda sorun giderilemezse ya da sisteme müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınacak randevu ile teknik ekip uzmanlarımızın yönlendirilmesi yapılacaktır. Böylece sorunlar yerinde giderilerek kullanıcılarımızın mağdur olmaları engellenmektedir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları