perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK ANTENİ

Mağaza ürün güvenlik anteni, mağazalarda satışta olan ürünlerin olası çalınma vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler kullanılmadan önce mağazalarda satışta olan ürünleri korumak için güvenlik kamerası kullanılıyordu. Güvenlik kameraları, ürünleri çalan kişinin görüntülerini çekse de o an ona anında erişim olmadığı için ürünün çalındığının farkına varılamıyordu. Üstelik akşamları bu kayıtları tekrar izlemek için bir zamana da ihtiyaç vardı. Üstelik ürünün çalındığı fark edilmezse de kayıtlar izlenmiyordu bile. Bu sebepten akşamları sürekli olarak ürünlerin sayımları yapılmaya başlanmıştı. Her akşam ürünler çalındı mı diye saymak da oldukça büyük bir zaman israfıydı. İşte tüm bunların ortadan kalkması ve mağaza sahiplerinin de rahat bir nefes alması için mağaza ürün güvenlik anteni sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için mağaza ürün güvenlik anteni ile birlikte ürün etiket sökücü ve etiket öldürücüler ve etiketlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan mağaza ürün güvenlik anteni etiketlerinin iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen mağazadaki ürünlere göre değişir. Eğer ürünler giysi tarzı ürünler ise bunlar ile sert plastik etiketlerin kullanılması gerekmektedir. Market gibi yerlerde ise ürünlerin üzerine kâğıt etiketlerin yapıştırılması gerekmektedir. Tabi ki bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket sökücü ve etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Etiketlerin söküm işlemi, mağaza kasa görevlileri tarafından yapılmalıdır.

Kullanılacak olan mağaza ürün güvenlik anteni modellerinden bahsedelim. Bu antenlerin akusto manyetik mağaza ürün güvenlik anteni ve rfid mağaza ürün güvenlik anteni olmak üzere iki farklı çeşidi bulunur. Akusto manyetik olan modelleri, 58 khz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. TX + RX veya mono olarak çalışabilen bu antenler, 1 çift olarak kullanılmalıdırlar. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişmektedir. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer bu kağıt etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftleri arasındaki mesafe 120 cm olabilir.

Rfid mağaza ürün güvenlik anteni de mağazaların giriş ve çıkış alanlarında kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler, etiketi üzerinde olan ürünlere alarm vererek, çalınma riskini göstermektedir. Bu antenler ile 4x4 mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri, 5x5 mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri, round mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri, golf mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri, sun mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri, square mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri ve mini mağaza ürün güvenlik anteni etiketleri gibi tüm etiketler kullanılabilmektedir. Üstelik bu antenlerin gövdesini reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Mağaza ürün güvenlik anteni fiyatları da Sensitive antenlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. Satın almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak kolayca arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler