perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI ŞİFRELİ KAPI AÇMA SİSTEMLERİ

Kartlı şifreli kapı açma sistemleri, kapılardan sadece izin verilecek olan kişilerin geçiş yapması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Kartlı şifreli kapı açma sistemlerinde kullanılacak olan cihazlarımızın dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları, offline kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları, panelli kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ve standalone kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazlarıdır. Bu cihazların tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsa da kullanım biçimleri farklılık göstermektedir. Kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, tüm kapı yapılarında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara tetik verilebilmektedir. Ayrıca kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile turnikelere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile tetik vermek için bu cihazların, turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerine monte edilen cihazlara tanımlı olan kartların okutulması ya da tanımlı şifrelerin yazılması ile birlikte hızlıca turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verilecektir. Bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi, boy turnikesi ve hızlı geçiş turnikelerine bu cihazlarımız ile tetik verilebilmektedir.

Kartlı şifreli kapı açma sistemleri kullanım alanları da çok geniştir. Bu sistemler günümüzde özellikle işletmelerde geçiş kontrol takibi ve personel takibi yapmak için kullanılıyor olsalar da aynı zamanda fabrikalarda, plazalarda, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, hastanelerde vb. Pek çok farklı alanda kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile personel takibi, geçiş kontrol takibi, üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapabilirsiniz. Bu takip işlemlerinin yapılabilmesi için uyumlu olan takip programının da kullanılması gerekmektedir. Kartlı şifreli kapı açma sistemleri ile personelleri takip etmek için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı, tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programını kullanmak gerekmektedir.

Kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazlarına tanıtılacak olan kartların iki farklı modeli bulunmaktadır. Mifare kartlar ve proximity kartlar, hangi kartların kullanılacak olduğu, tamamen cihazların modeline göre değişir. Kartların sadece beş ile on santimetrelik bir mesafeden cihazlara gösterilmesi, geçiş izni verilmesi için yeterli olacaktır. Kartlı şifreli kapı açma sistemleri cihazları ile kartların yanı sıra şifreli olarak da geçiş yapılabilmesi, bu cihazların kayıt kapasitelerinin de artış göstermesini sağlamıştır.

Kartlı şifreli kapı açma sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi Perkotek Plaza’ya gelerek de tüm cihazlarımızı yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Kartlı şifreli kapı açma sistemleri ile geçiş kontrolü artık 7/24 güvende!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler