perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri: Ürünlerinizi Koruyun!

Mağaza ürün güvenlik sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalıntı vakalarına karşı korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Mağaza ürün güvenlik sistemleri kullanılan alanlarda çalıntı vakaları, bu sistemlerin sadece varlığı ile birlikte çalıntı vakalarında azalmalar yaşanmıştır. Peki, mağaza ürün güvenlik sistemleri nasıl kullanılacak? Bu sistemleri kullanabilmek için mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri, mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri ve mağaza ürün güvenlik sistemleri etiket sökücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu üç ürünün bir arada kullanılması ile birlikte mağazalarınızda yer alan ürünleri 7/24 çalıntı riskine karşı koruyabilirsiniz. Bunun için öncelikle mağaza ürün güvenlik sistemleri antenlerinin, kişilerin mağazaya giriş yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Bu alanlarda kullanılacak olan iki farklı mağaza ürün güvenlik sistemleri anten türü bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri ve rfid mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleridir.

Akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmalarına devam ederler. Elektronik gürültülerden veya metal eşyalardan etkilenmeden çalışmalarına devam edebilirler. Tx+Rx ya da mono olarak da çalışabilmektedirler. Akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri, çift olarak kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketlerin göre değişir. Eğer kâğıt mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilir. Ancak sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar da çıkarılabilmektedir. Bu antenler ilk olarak çalıştırıldıklarında, etraflarındaki manyetik alanı setlerler. Bu sayede bu manyetiklere devamlı, gereksiz olarak alarm vermemiş olurlar. Akusto manyetik mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri ile large slipper mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, short slipper mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, mini pencil mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, DR mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri ve şişe alarm mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri kullanılabilmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için manyetik etiket sökücülerin ya da etiket öldürücülerin kullanılması gerekmektedir.

Rfid mağaza ürün güvenlik sistemleri antenleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler; 4x4 mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, 5x5 mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, r50 mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, round mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, golf mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, square mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri, sun mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri ve mini mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bu antenlerden, mağazaların giriş alanlarına monte edildikten sonra her ürün etiket takılması ya da yapıştırılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra ürün satın alınırsa, üzerlerinde yer alan etiketlerin kasa görevlileri tarafından çıkarılması gerekmektedir. Aksi halde antenlerden geçiş yaparken alarm verilecektir.

Mağaza ürün güvenlik sistemlerinin sadece varlığı bile ürünlerin çalınmalarına engel olmaktadır. Türkiye dağıtıcısı olduğumuz Sensitive mağaza ürün güvenlik sistemleri ile mağazalarınızı güvene alın! Fiyat teklifi için info@perkotek.com

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler