perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Parmak izi okuma sistemleri fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuyucu cihazların fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Aslında bu sebepten dolayı parmak izi okuma sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm Magic Pass parmak izi okuma cihazlarının fiyatlarının oldukça uygun olduğunun garantisini verebiliriz. Peki, bu cihazlar ne işe yarıyorlar ve nerelerde kullanılabiliyorlar?

Parmak izi okuma sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız, çok geniş bir kullanım alanına sahipler. Kamu kurum ve kuruluşları, okullar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, üye takip alanları, işletmeler, plazalar gibi birçok farklı alanda kullanılabilmekteler. Bu alanlarda aslında kullanım amaçları oldukça farklıdır. Tüm bu alanlarda personel takibi, yemekhane takibi, üye takibi, giriş – çıkış kontrol takibi vb. için sıklıkla ve rahatça kullanılabilirler. Parmak izi okuma sistemleri fiyatları uygun olması, tüm bu alanlarda her geçen gün bu cihazların çok daha sık olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. Günümüzde giderek artan talep ile birlikte de modellerinde değişikliklere gidilmiştir. Parmak izi okuma sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip bu cihazların birçok modeli ile kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılabilmektedir. Böylece kullanım sağlayacağınız alanlardaki kişilerin artması sizin için asla bir sorun teşkil etmeyecektir. Bu da sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Parmak izi okuma sistemleri fiyatları uygunluğu sunmalarının yanı sıra bu cihazlar, aynı zamanda size farklı pek çok özellik sunmaktadır. En önemli özelliklerden bir tanesi de bu cihazlar ile bariyerlere, turnikelere ve aynı zamanda kapılara tetik verme özelliği bulunmaktadır. Kapılara tetik vermek için kullanacak olduğunuz kaliteli parmak izi okuma cihazları ile birlikte kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan birçok modeli olması, sizin tüm kapılara tetik vermenizi sağlayacaktır. Bu sayede de güvenilir geçişlere çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dilerseniz kilitleri kullanmak yerine kapılara, kapı kolu şeklindeki parmak izi okuma cihazlarını kullanarak da tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kollarının, normal bir kapıdan hiçbir farkı yoktur. Bu kapı kollarına parmak izlerini tanıtmanız yeterli olacaktır. Özelliklerde ofis ve depo kapılarında sıklıkla kullanılabilen bu cihazlar, sadece izin verdiğiniz kişilerin geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Bu sayede geçişler kontrol altına alınabilecektir.

Parmak izi okuma sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi okuma cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerinde kullanılan bu cihazlara siz parmak izinizi tanıtırsınız. Tanımlama işleminden sonra siz parmak izinizi okuttuğunuzda, turnike geçiş yapmanıza izin verir. Bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve boy turnikeleri ile parmak izi okuma cihazlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Genel olarak parmak izi okuma cihazlarının kayıt kapasiteleri de bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Parmak izi okuma sistemleri fiyatları, cihazların kullanıcı kayıt kapasitelerine göre de değişebilir. Parmak izi okuma sistemleri fiyatları hakkında en net bilgiyi almak için yapmanız gereken tek şey sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Neden güvenliğinizi ve kontrolünüzü riske atasınız ki? Uygun fiyatlar ile satın alacağınızın garantisini veriyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler