perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİK SİSTEMLERİ FİYATLARI

Mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları, kullanılacak olan mağaza ürün koruma anteni modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Kullanılmakta olan mağaza ürün güvenlik sistemleri antenlerinin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenlerdir. Mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları uygunluğu ile tercih edilebilecek olan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, dexilon teknolojisi ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenlerimiz elektronik gürültüden veya metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Mono yahut tx+rx olarak çalışabilen akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, yaklaşık olarak 2 metrelik alanlara kadar tarama yapabilmektedir. Tabi ki bu alanların uzunluğu, kullanılacak olan etiketlere göre de değişebilmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Sert plastik etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler genellikle giysi mağazalarında ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise elektronik eşya mağazaları, marketler gibi alanlarda ürün koruma yapılacaksa tercih edilirler. Mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları uygunluğu ile eğer akusto manyetik ürün koruma antenlerini kullanılırsanız, bu antenlerin çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe eğer kâğıt etiket kullanılacaksa 120 santimetre olmaktadır. Ancak bu antenler ile sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metre olabilir. Bu antenler ile dr etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiket kullanılabilmektedir.

Rf mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları da çok uygun olup, bu antenler de ürünleri korumanın bir diğer yoludur. Rf mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri ve mini mağaza ürün koruma etiketleri kullanılabilir. Rf mağaza ürün koruma antenlerinin de bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Üstelik bu antenlerin gövdelerini aynı zamanda reklam panosu olarak kullanabilmek de mümkündür.

Mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan bu sistemlerde, etiketleri sökmek için de etiket öldürücü yahut etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Kâğıt etiketleri ürünlerin üzerinden sökmek için etiket öldürücü, sert etiketleri ürünlerin üzerinden sökmek için ise etiket sökücü kullanılmaktadır. Eğer etiket sökücü ve öldürücü kullanılmadan etiketlerin sökülmesi istenirse, ürünlere ciddi oranda zarar verilecektir. Zaten bu işlem ürünler satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlisi tarafından yapılmaktadır. Mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları uygunluğu ile siz de bu sistemlere hemen şimdi sahip olup ürünlerinizi çalıntı risklerine karşı koruyabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler