perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazada satışı yapılan ürünlerin güvenliğinin sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı anten türü yer almaktadır. Bu antenler, akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri ve rfid mağaza ürün koruma sistemleridir. Bu antenler sadece giysi mağazalarında kullanılmazlar. Aynı zamanda elektronik eşya satan mağazalarda veya marketlerde de tercih edilebilmektedirler. Kullanımları ve kurulumları oldukça kolay olan mağaza ürün koruma sistemleri, antenlerin yanı sıra mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri ve mağaza ürün koruma sistemleri etiket sökücüler ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, ürün güvenliğinin en çok verimli ve başarılı olmasını sağlamakta olan antenlerdir. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, tx + rx veya mono olarak çalışma sağlarlar. Bu antenler, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama işlemi gerçekleştirirler. Yani etiketi sökülmemiş olan ürünü, iki metreye kadar tespit ederek alarm verebilirler. Verilecek olan bu alarmın ses seviyesi de istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri ile birlikte DR mağaza ürün koruma sistemleri etiketi, pencil mağaza ürün koruma sistemleri etiketi, slipper mağaza ürün koruma sistemleri etiketi, şişe mağaza ürün koruma sistemleri etiketi gibi etiketler kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin plastik ya da kâğıt olan modelleri yer almaktadır. Kâğıt olan etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılırken, sert plastik olan etiketler ise ürünlerin üzerine takılırlar. Sert etiketler genellikle giysi mağazalarında elbiselerin üzerinde kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise giysi mağazalarında satılan kemer, parfüm vb. üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılmadan mağazalardan çıkış yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ürünlerin üzerinden etiketlerin çıkarılması için etiket öldürücülerin kullanılması gerekir. Etiket öldürücüler, mağazalarda kasa görevlileri tarafından kullanılmaktadır. Ürün satın alındıktan sonra etiket sökülerek, kullanıcısına verilmektedir. Etiketin sökülmesi sırasında da asla ürüne bir zarar gelmez.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, bir çift olarak kullanılmaktadır. Bu çiftlerin arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan mağaza ürün koruma sistemleri etiketine göre değişiklik göstermektedir. Eğer plastik etiketler kullanılacaksa, antenlerin arasında iki metreye kadar bir mesafe bulunur. Eğer kâğıt etiketler kullanılacak ise de bu antenlerin arasındaki mesafe yüz yirmi santimetre olmalıdır.

Rfid mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler, hırsızlık ve çalıntı vakalarına karşı oldukça harika bir çözümdür. Tıpkı akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenlerinde olduğu gibi bu antenler de bir çift halinde kullanılmaktadır. Çiftleri arasında mesafe kullanılacak olan etiketlere göre farklılık göstermektedir. Bu antenler ile 4x4 mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, r50 mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, round mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, golf mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, square mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, sun mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri, mini mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri kullanılabilmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülme işlemi tamamen kasada gerçekleştirilir. Siz de bu sistemler ile mağazalarınızı çalıntı vakalarına karşı 7/24 koruyabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları