perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERİ GİRİŞ ÇIKIŞ KART SİSTEMİ FİYATLARI

İşyeri giriş çıkış kart sistemi, işyerlerine personellerin veya ziyaretçilerin giriş ve çıkış yapmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. İş yeri dışında okullarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, hava alanlarında gibi pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Bu cihazların proximity ya da mifare kart okuma kayıt kapasiteleri farklılık göstermektedir. Bu farklılık, kullanılacak olan alandaki istenen limiti karşılıyor ya da karşılamıyor olabilir. Bunun için ekstra olarak bazı cihazlarda aynı zamanda şifreli geçiş olanağı da bulunmaktadır. Kartlı geçiş sistemlerinde kart okuyuculara önceden tanımlanmış olan kartların okutulması sağlanmaktadır. Kartların okutulması sonucu, kapı kilidine tetik vererek kapılar da açtırılabilir, turnikelere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlarda genel olarak kartları 15 ya da 10 santimetrelik mesafelerden okuyucuya göstermek yeterli olacaktır. İşyeri giriş çıkış kart sistemi cihazlarının bazıları su geçirmez özelliğe sahip olduklarından ötürü de dış ortamlarda da kullanım sağlayabilmeniz için uygundur. Bu cihazlar; online, offline, standalone ve panelli cihaz olarak dört farklı ana gruba ayrılmaktadır. İşyeri giriş çıkış kart sistemi fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Panelli iş yeri giriş çıkış kart sisteminde kullanılmakta olan cihazlara aptal terminal ismi verilmiştir. Aptal terminallerin çalışmaları için panelin olması şarttır. Panelsiz, çalışmalarına devam edemezler. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi barındıramazlar. Kartların okutulması anında kart numarası bağlı olan panele ulaşmaktadır. Panel geçiş yetkilerinin verilip verilmeyeceğini kontrol ederek geçişe karar vermektedir. Bir panele on altı, sekiz ya da dört adet kart okutulması yapılabilmektedir. Kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli geçişe olanak sağlayan modelleri de tabi ki mevcuttur. Panelli işyeri giriş çıkış kart sistemi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Online kartlı geçiş kontrol cihazlarında ise kullanım esnasında bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Geçiş yetkileri, geçiş tanımlamaları ve geçiş adetleri kullanılacak olan program üzerinden tanımlanmaktadır. Offline iş yeri giriş çıkış kart sisteminde ise cihazların çalışabilmesi için bilgisayarın açık kalmasına gerek yoktur. Kartlara öncelikle geçiş zoneleri tanımlanması gerekir. Bir kart ile hangi günlerde, hangi saatlerde geçiş yapılabileceği belirlenebilmektedir. Bu cihazlar, çalışmaları sırasında herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymamaktadırlar. Çünkü bu cihazların kendileri zaten bir panel görevi görmektedir. Ip tabanlı oldukları için öncelikle en yakın network switch’e bağlanırlar. Bu cihazlardaki kayıt kapasitesi, istediğiniz geçiş sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Standalone işyeri giriş çıkış kart sistemi fiyatları, tercih etmek istediğiniz cihazın modeline ve hafızasına göre değişiklik göstermektedir. Standalone cihazlar ile geçiş yapabilmek için bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek yoktur. Bu cihazlar, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını sürdürmektedirler. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart okutulması gerekir. Master kart okutmadan kart tanımlamak ya da kart silmek mümkün olmayacaktır. Ayrıca cihazın tetik süresi de istediğiniz gibi ayarlanabilmektedir. Bu cihazlar ile geçiş esnasında sabotaj yapılmak istenmesi durumunda da cihaz alarm vererek kullanıcısını uyaracaktır.

İşyeri giriş çıkış kart sistemi fiyatları hakkında detaylı bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu cihazlar hakkında bilgi için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü tüm cihazlar, farklı kayıt hafızaları sayesinde farklı fiyatlara sahiptirler. Kullanmaya başladığınızda göreceksiniz ki; giriş çıkışlar sürekli kontrol altında olacak! Zaman kaybetmeden bizi arayın!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler