perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASMA CİHAZI

Kart basma cihazı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılacak olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlar. Öncelikle kartlı cihazlardan bahsedelim. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan dört farklı model yer almaktadır. Bunlar standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlar olarak adlandırılmaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekir. Master kart üzerine de kart basma cihazı ile baskı yapılabilmektedir. Online kartlı cihazlar ise bağlantısına bilgisayar açık olmadan devam edemeyen cihazlardır. Offline kartlı cihazlar ise bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan dahi çalışmasına devam edebilmektedir. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olan bu cihazlar, genellikle personel takip yapmak amacıyla tercih edilmektedir. Kart basma cihazı ile bu cihazlarda kullanılan kartların üzerine baskılar yapılarak, aynı zamanda sadece geçiş için değil, personel tanıtım kartı amaçlı da kullanılabilmektedir. Personel takip kartlarını kart askı ipi ve kart koruyucu ile personeller üzerinde taşıyabilir. Bir diğer cihaz türü ise panelli cihazlardır. Panelli cihazlar, aptal terminal olarak da adlandırılmaktadır. Bu cihazlar, panel olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır.

Kart basma cihazının tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart basma cihazı ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılmaktadır. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskıları yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart basma cihazı ile renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapılabilmektedir. Saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıların normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Usb bağlantı ile bu kart basma cihazları, bilgisayara kolayca bağlanabilmektedir. Kurulumu ve kullanımı çok basit olmakla birlikte, tüm işletim sistemleri kurulu olan bilgisayarlarda kullanılabilirler.

Çift yüze baskı yapabilen kart basma cihazı ile ise kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Kartın bir yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman bilgisi baskısı ve arka yüzüne ise firmaların adı ve firmaların logosunun baskısı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart basma cihazı ile renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapılabilmektedir. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olduğu için de normal bir yazıcı gibi kolayca kullanılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart basma cihazı ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Ciaat kart basma cihazı ve Sunlight kart basma cihazı distribütörlüğünü yaptığımız için bu cihazları oldukça uyguna satın alabilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden fiyat bilgisi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları