perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KAPI KİLİDİ

Manyetik kapı kilidi, cam kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir hal alabilmesi için kullanılmakta olan kilitlerdir. Manyetik kapı kilidi, kapıların sabit olan kısımlarına, elektrik verildiğinde, cam kapıların hareketli kısmına takılan aparatlara mıknatıslanma mantığı ile yapışmaktadırlar. Manyetik kapı kilidinde tutuş gücü; altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani aslında kapınızın ağırlığı hiç önemli değildir. Her kapı yapısına uygun bir manyetik kapı kilidi bulabilmek mümkündür. Manyetik kapı kilidi, karşılığında aparatların kullanılması gerekli olan bir kilittir. Manyetik kapı kilidi aparatları; L aparatı, Z aparatı, Lz aparatı ve U aparatı olarak farklılık göstermektedir. Hangi aparatın kullanılacak olduğu, kapınızın yapısına göre değişir. Eğer mıknatıslı manyetik kapı kilidi kapıya yapıştıysa, kapıyı kırsanız bile açabilmeniz mümkün değildir. Manyetik kapı kilidi yüksek tutuş güçleri sayesinde kilit, asla kapıyı bırakmayacaktır. Üstelik tüm manyetik kapı kilidi modellerimiz; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedirler.

Manyetik kilidin yanı sıra kullanılabilen bir diğer kilit de elektrikli kilit, elektronik kilit ve elektrikli karşılıklarıdır. Bu kilitler de yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve şifreli geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedirler. Bu cihazlar ve kilitler bir arada kullanılarak, oturduğunuz yerden kapıları açabilmek mümkündür. Bunun için buton ya da uzaktan kumanda kullanılması gerekmektedir. Ancak kapıları açabilmek için kapınızdaki kilidin elektrikli ya da elektronik olması şarttır. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit olan kısımlarında bulunan dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz Strike manyetik kapı kilidi ve elektronik kapı kilitlerinde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildikleri için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabileceklerdir. Bu kilitlerin enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Tutuş gücü bu kilitlerde bin beş yüz kilogram ile beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Amerikan, tahta, pimapen, pvc, kompozit ve ahşap tüm kapılarda kullanılabilmektedir.  Bir diğer kilit modeli de selenoid bold pimli kilitlerdir. Bu kilitler de paslanmaz çelik kapı dilinin, hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmalarına devam ederler. Bu kilitlerin tutuş güçleri ise sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında değişir.

Manyetik kapı kilidi hakkında en çok merak edilenlerden birisi, bu kilitlerin fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji olarak Strike manyetik kapı kilidi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatları uygundur. Manyetik kapı kilidi hakkında fiyat bilgisi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan Strike manyetik kapı kilidi teklifi alabilirsiniz.  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler