perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TAKİP SİSTEMİ

Parmak izi takip sistemi, personelleri takip etmek için günümüzde sıkça kullanılmakta olan sistemlerdir. Tabi ki parmak izi takip sistemi sadece personelleri takip etmek için kullanılmıyor. Parmak izi takip sistemi aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi yapabilmek için de kullanılmaktadır. Kullanımı çok kolay olan parmak izi takip sisteminde kullanılan cihazlarımız farklı özelliklere sahiptir. Birçok parmak izi takip sistemi cihazı, parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği sunuyor. Bu sayede cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Genel olarak zaten parmak izi takip sistemi cihazlarının kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasındadır. Bu sayede takip edecek olduğunuz alanlardaki kişi sayınız her ne olursa olsun, ona uygun olan cihaz bulabilmeniz daima mümkün olmaktadır. Parmak izi takip sistemi cihazlarının bir diğer işe yarar özelliğinden bir tanesi de bu cihazlarda sesli ve Türkçe olarak geri bildirim özelliği bulunmasıdır. Bu özelliği sayesinde tanımlı olan parmak izi okutulduğunda sesli ve Türkçe olarak teşekkür edilir. Eğer okutulan parmak izi tanımlı değilse, tekrar deneyiniz şeklinde geri bildirim vermektedir. Bu da kullanımı daima kolaylaştırmaktadır. Üstelik bir parmak izi takip sistemi cihazına isterseniz bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmaklarda kesik, çizik ya da deformasyon olduğu durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilecektir.

Parmak izi takip sistemi cihazlarında kullanılan parmak izi, parmakların uçlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Öyle ki; her insanın her parmağında da bu iz farklıdır. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum mümkün olmamaktadır. Bu da güvenilir takip anlamına gelmektedir. Zaten parmak izi takip sistemi cihazları bu sayede özellikle personellerin takip edilmesi için tercih edilmektedir. Parmak izi takip sistemi cihazlarını personel takip programı ile kullanarak personel takibi, üye takip programı ile kullanarak üye takibi, yemekhane takip programı ile kullanarak yemekhane takibi, tuvalet takip programı ile kullanarak da tuvalet takibi de yapılabilmektedir.

Parmak izi takip sistemi cihazları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Aslında parmak izi takip sistemi cihazları için net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü tercih edilecek olan cihazların kayıt kapasitelerine, geçiş şekillerine vb. özelliklerine bakılarak cihazların fiyatları değişebilmektedir. Üstelik parmak izi takip sistemi cihazları ile kapılara ve turnikelere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kullanılacak olan kilitlerin modellerine göre ve tercih edilecek olan turnikelerin modellerine göre de parmak izi takip sistemi fiyatları değişebilmektedir.

Parmak izi takip sistemi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve parmak izi takip sistemi cihazları fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler