perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KART OKUYUCU 

Manyetik kart okuyucu cihazlar, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Okullar, hastaneler, fabrikalar, hava alanı, kamu kurum ve kuruluşları vb. alanlarda güvenle tercih edilebilen manyetik kart okuyucu, personel takibi yapabilmenizi sağlar. Hatta manyetik kart okuyucu, özellikle personel takibi yapabilmek için kullanılmaktadır. Bunun için öncelikle, okuyucunun personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilmesi gerekir. Personellerin her birine bir kart tanımlaması yapılmalıdır. Kart tanımlaması yapıldıktan sonra personeller, giriş ve çıkış yaptıkları esnada kartlarını cihaza okutmalıdırlar. Okuyucu kart okutulduğunda, o anın saat ve tarih bilgilerini doğrudan personel takip programına iletmektedir. Personel takip programı, bu bilgileri alarak raporlar üretmektedir. Bu raporlar ile personel takibi yapmak da çok daha basit bir hal alacaktır.

Manyetik kart okuyucu cihazların farklı pek çok modelleri bulunur. Bu modellerin içerisinde size da uygun bir cihaz olduğuna eminiz. Personel sayınızın ne olduğu fark etmeksizin personel takibi yapabilmenizi sağlayan manyetik kart okuyucu, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Genel olarak tüm cihazların kayıt kapasiteleri, 1000 ile 5000 arasında değişiklik göstermektedir. Kullanımları oldukça basit olan manyetik kart okuyucu, sadece personel takibi için değil de aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi yapmak için de kullanılmaktadır. Ayrıca manyetik kart okuyucularda kullanılan kartların üzerine dilediğiniz bilginin basımını sağlayabilirsiniz. Kartların üzerine yapacağınız baskıları dışarda yaptırabileceğiniz gibi isterseniz kart yazıcı kullanarak kendiniz de yapabilirsiniz. Perkotek ailesi olarak CIAAT ve SUNLIGHT marka kart yazıcı satışı yapmaktayız. Satmış olduğumuz bu kart yazıcıların fiyatları birbirinden farklı olup baskı yapılan modele göre de değişiklik göstermektedir. Kart yazıcılar ile sadece kartın bir yüzüne değil, iki tarafına da baskı yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan kart yazıcılar, tıpkı normal bir kart yazıcı gibi çalışmasını sürdürmektedir.

Manyetik kart okuyucu, farklı modelleri ile karşımıza çıkmakta. Kayıt kapasitesi farklı olan bu cihazların, görünüşleri de farklıdır. Tasarımdaki farklılık da kullanılacakları alanlarda farklılığa sebep olmaktadır. Manyetik kart okuyucular ile personel takip programı kullanarak neler yapabileceğinizden bahsedelim. Kart okuyucu ile pdks programı birlikte kullanıldığında personellerin kaçta gelip kaçta çıktığını kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca bu giriş ve çıkış bilgilerine bakarak ay sonları otomatik olarak maaş hak edişlerini hesaplayabilirsiniz. Personel takip yazılımı sayesinde avans, izin günü, prim hesaplamaları da yapılabilmektedir. Bu hesaplamalar program sayesinde el ile hesaplarda yapılan hataların da önüne geçmektedir. Kullanımı çok basit olup kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca personel takip programını kullanabilecektir. Perkotek Teknoloji olarak Strike manyetik kart okuyucu Türkiye distribütörü konumundadır. Bu nedenden dolayı firmamızca satışa sunulan kart yazıcılar oldukça uygun fiyatlıdır. Kaliteli bir kart yazıcı için yüksek maliyetler harcamanıza gerek yok. Perkotek olarak kaliteli manyetik kart okuyucuları size uygun fiyata getiriyoruz. Satın almak için zaman kaybetmeyin ve hemen bize ulaşın! Strike manyetik kart okuyucu ile güvende olun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler