perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
PERKOTEK MK 90 Yaprak Turnike
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
MK-90 Paslanmaz çelik mekanik yaprak turnike, diğer bir adıyla süpermarket turnikesi, yoğun kullanım alanları için ideal bir güvenlik çözümüdür. MK 90 Mekanik yaprak turnike, süpermarketler, spor salonları, ofis binaları ve havaalanları gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Turnikenin en önemli özelliklerinden biri, yüksek geçiş kapasitesine sahip olması olup yoğun trafikli alanlarda bile, hızlı ve verimli bir şekilde büyük insan akışını yönetebilir. Ayrıca, modern tasarımı ve şık görünümleriyle her türlü iç ve dış mekana kolaylıkla uyum sağlarlar.

MK90 Yaprak Turnike Teknik Özellikleri


Gövde:
Gövde paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Kol: Tek parça 2,5 cm lik paslanmaz çelik boru bükümü ile imal edilmiştir.
Çalışma Modu: Manuel el ile açma
Kapanma: Açıldıktan sonra kendi otomatik olarak kapanır.
Geçiş Yönü: Ayarlanabilir tek yöne geçiş imkanı verir.
Geçiş Aralığı: 80-100 cm


Mekanik yapısı, ani durumlarda hızlı bir şekilde açılarak insanların güvenli bir şekilde tahliye edilmesine olanak tanır. Ayrıca, MK90 Turnike engelli kullanıcılar için de uygun alternatifler sunar. Geniş geçiş alanları, tekerlekli sandalye veya bebek arabalarının rahatça geçiş yapabilmesini sağlar.
 
Bakım ve servis kolaylığıda MK 90 yaprak turnikenin tercih edilmesinde önemli bir faktördür. Paslanmaz çelik yapısı, minimum bakım gerektirir ve uzun yıllar boyunca yüksek performans sunar. Yere hızlı ve kolay şekilde monte edilebilir. Montaj vidalarının üzerine geçen çelik kapak sayesinde herhangi bir delik yahut vida izi gözükmez.
 
 
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler