perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİT KARŞILIĞI

Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, cam kapılara tetik vermek için kullanılmaktadır. Manyetik kilit karşılığının kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Manyetik kilit karşılığı modelleri; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatıdır. Tamamen kullanılacak olan kapı yapılarına göre manyetik kilit karşılığı belirlenmektedir. Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, cam kapıların sabit olan kısımlara takılmaları ile birlikte kullanılmaktadır. Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinde tutuş gücü tüm modellerinde değişiklik göstermektedir. Bu kilitlerin tutuş gücü bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram ve yüz seksen kilogram arasında değişmektedir. Yani her türlü kapı ağırlığına uygun olan manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri bulabilmek mümkündür. Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahip olduğu için manyetik kilit karşılığına yapılması durumunda, kapıyı kırsanız bile kapıyı bırakmayacaktır.

Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapılarına sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Bu kilitlerin dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilmektedir. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile birlikte parmak izi geçiş kontrol cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve yüz tanıma geçiş kontrol cihazları bir arada kullanılarak, kilitler tetiklenebilir. Kilitler ile birlikte kullanılan cihazlar ile butonları da bir arada kullanabilirsiniz. Bu sayede yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan kapılarınızı açtırabilirsiniz. Özellikle ofislerde elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları kullanılır.

Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları kullanılan kilitlerimizde tutuş gücü bin beş yüz kilogram ile beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Bu kilitlerin iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarını enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibinden birini tercih ederek kullanabilirsiniz. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarının kullanım alanları da çok geniştir. Tahta kapılarda, Amerikan kapılarda, pvc kapılarda, kompozit kapılarda, ahşap kapılarda, pimapen kapılarda kullanılabilir olan elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları fiyatları da çok uygundur.

Manyetik kilit karşılığı kullanan Strike manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kapı kilidi de selenoid bolt pimli kapı kilididir. Bu kapı kilitleri, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapının hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile kullanılmaktadırlar. Bu kilitlerin tutuş gücü ise iki bin kilogram ile sekiz yüz kilogram arasında değişiklik gösterir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler