perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PROXİMİTY ANAHTARLIK

Proximity anahtarlık, kartların takılarak kaybolmasını engeller. Proximity anahtarlık kullanılmakta olan sistemler, kartlı geçiş kontrol sistemleridir. Kartlı geçiş kontrol sistemleri, belirli alanlara belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkış yapabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılacak olan kartların, mifare kartlar ve proximity kartlar olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Hangi kartın kullanılacak olduğu, tamamen cihazların modeline göre değişiklik göstermektedir. Birçok modelinde de kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Kartların bu cihazlara sadece beş ile on santimetrelik mesafelerden gösterilmesi, geçiş yapabilmek için yeterli olacaktır. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda tercih edilen kartlı cihazlarımız su geçirmez özelliğe sahip olduğu için sorunsuzca kullanılabilecektir.

Proximity anahtarlık kullanılmakta olan kartlı geçiş kontrol cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitler ile tüm farklı kapı yapılarına tetik verilebilmektedir. Bu sayede her türlü kapıya bu cihazlarımız ile tetik verebilmek mümkün olacaktır. Bu cihazlarımız ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Personel takibi yapabilmek için personel takip programları ile uyumlu olarak kullanılmaları gerekmektedir. Üye takibi yapabilmek için üye takip programı, öğrenci takibi yapabilmek için öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı ve geçiş kontrol takibi yapabilmek için ise geçiş kontrol programı kullanılması gerekmektedir.

Proximity anahtarlık kullanılmakta olan kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazlarının dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı geçiş kontrol cihazı, offline kartlı geçiş kontrol cihazı, panelli kartlı geçiş kontrol cihazı ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazların tetik süresi istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak vermelerinden ötürü elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarına tetik verilebilmektedir. Sabotaj yapılması gibi durumlarda da alarm vererek kendini kapatma özelliğine sahiptirler.

Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmaları sırasında sürekli olarak panele ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, panel olmadan çalışamazlar ve hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele iki, dört, sekiz ya da on altı adet kart okuyucu tanımlanabilmektedir.

Online kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş adetleri, geçiş zaman tanımları ve geçiş yetkileri program üzerinden verilir. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarın olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar, herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymazlar. Çünkü kendileri panel görevi görürler ve Ip tabanlıdırlar. Proximity anahtarlık ve kartlı geçiş kontrol sistemleri fiyatları hakkında çok daha fazlası için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler