perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİT SİSTEMLERİ

Manyetik kilit sistemleri, kapılarda kullanılarak kapıların kontrollü bir biçimde açılmasını sağlayan kilitlerdir. Manyetik kilit sistemleri ile birlikte kullanılan pdks cihazlar yardımıyla kapıların kontrollü bir biçimde açılması sağlanabilmektedir. Bunun için öncelikle tercih edilecek olan pdks cihazın seçilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan üç farklı pdks cihazı vardır. Bunlar; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Genellikle kartlı cihazlar geçiş için kullanılmaktadır. Manyetik kilit sistemleri ile birlikte kullanılacak olan kartlı cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazları. Standalone cihazlar, bilgisayardan bağımsız olarak çalışma sağlayan cihazlardır. Manyetik kilit sistemleri ile uyumlu olarak kullanılarak kapıların kontrollü bir biçimde açılmasına olanak tanımaktadır. Online cihazlar ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Offline cihazlar da çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışabilmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, bilgisayar açık olmadan çalışamazlar. Panelli kartlı cihazlar ise hafızalarında hiçbir bilgi bulundurmayan cihazlardır. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Kullanımları ve kurulumları oldukça kolaydır.

Manyetik kilit sistemlerinde kullanılmakta olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Kapının ahşap, demir, çelik, Pvc, pimapen, cam vb. olması hiç önemli değildir. İdeal bir kilit bulunabilir. Üstelik kullanılacak olan kilitlerin tutuş güçleri de birbirinden farklı olmaktadır. Genel olarak tutuş gücü 60 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan yerlerde kapının sabit olan kısmına dil karşılığının yerleştirilmesi gerekir. Dil mekanizmaları paslanmaz çelik oldukları için de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Bu kilit sistemleri enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmak üzere iki farklı şekilde karşınıza çıkmaktadır. Tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Selenoid bold pimli manyetik kilit sistemleri ise paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadırlar ve tutuş gücü 800 ile 2000 kilogram arasında değişmektedir.

Manyetik kilit sistemleri de cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Tutuş gücü bu cihazlarda 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişmektedir. Manyetik kilit karşılığında da kullanılacak olan farklı aparatları bulunmaktadır.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike manyetik kilit sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Yani satışa sunmuş olduğumuz tüm kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları