perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE JETONLU TURNİKE

Yemekhane jetonlu turnike sistemleri, yemekhanelere yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır. Yemekhane jetonlu turnike, jetonlar kullanılarak yemekhanelere giriş ve çıkış yapabilmenizi sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit olan bu turnikeler, yemekhane takip programı ile birlikte kullanılmalıdır. Yemekhane takip programı sayesinde personellerin öğün hak edişleri düzenlenebilmektedir. Alınan toplam öğünler, alınan toplam yemek raporu, ayrıntılı giriş çıkış raporu, öğün ve tarihe göre sıralı rapor, personel listesi, tarihe göre sıralı rapor gibi raporlar yemekhane jetonlu turnike programı üzerinden alınmaktadır. Yemekhane jetonlu turnikeler, tripod turnike olarak bilinen turnikelerdir. Tripod yemekhane jetonlu turnike, üç kollu olan turnikelerdir. Bu turnikeler, paslanmaz çelik gövdeli ya da elektrostatik boyalı gövdeli olabilirler. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda ve paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Tripod yemekhane jetonlu turnikelerde darbe emici absorberler kullanılmaktadır. Turnikelerden hızlı geçiş yapılması durumlarında absorber, turnike kollarının sabit bir hızda turlarını tamamlamasını sağlamaktadırlar. Göbek mekanizmaları dökümden imal edildikleri için bu turnikelerde zamanla kullanımlara bağlı olarak kollarında boşluk oluşmayacaktır. Tripod yemekhane jetonlu turnikeleri; parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol turnikeleri ile birlikte de kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin kullanımları ve kurulumları da oldukça basittir. Buton ile kontrol edilebilmektedirler. Tripod yemekhane jetonlu turnikelerin buton kontrolünde tek buton ve çift buton olmak üzere iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta turnike kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise kolu açmak için ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Yemekhane jetonlu turnike modellerinden bir diğeri de hızlı geçiş turnikeleridir. Hızlı geçiş yemekhane jetonlu turnikelerinin iç ortamlarda kullanılmakta olan elektrostatik boyalı modelleri ve dış ortamlarda tercih edilen paslanmaz çelik modelleri yer almaktadır. Yani turnikeleri kullanacak olduğunuz alanların da bir önemi yoktur. Hızlı geçiş yemekhane jetonlu turnikeleri de tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için devamlı basmak gerekmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki buton bulunur. Hızlı geçiş yemekhane jetonlu turnikeler, oldukça şık bir görüntüye sahiptirler. Bu turnikeler, genellikle işletmelerde yer alan yemekhanelerde oldukça sık tercih edilmektedir.

Yemekhane jetonlu turnikelere jeton ünitesi, turnikeler içerisine yerleştirilmektedir. Örnek olan jeton ya da madeni paraların aynı yoğunlukarldaki türevleri atıldıklarında tetik vermektedirler. Bu sayede bariyer, turnike ve kapı gibi elektronik aksamlar da kolayca kontrol altına alınabilmektedir. Yemekhane jetonlu turnike programı ile jeton aksamı ve turnikeler bir arada kullanılarak geçişler kontrol altına alınabilmektedir. Yemekhane jetonlu turnike programı, öğün hak edişlerini düzenleyebilmenizi sağlamaktadır. Herkesin adaletli ve eşit bir şekilde yemekhanelerden yararlanmalarına olanak tanımaktadır. Yani aslında günlük olan yemek ihtiyacımız olan yemek yeme faaliyetlerinin bile bazen pek çok işletme tarafından içerisinden çıkılamaz bir durum haline geldiğinin siz de farkındasınız. Bu durumların ortadan kalkması için de yemekhane jetonlu turnike sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Yemekhane jetonlu turnike fiyatları da Perkotek A.Ş. olarak Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Satın almak için sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler