perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Market Ürün Güvenliği: Ürünlerinizi Güvende Tutun!

Market ürün güvenliği antenleri, marketlerde satılan ürünlerin çalınma vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenlerin kullanım alanları tabi ki marketler dışında çok geniştir. Ayakkabı mağazaları, giyim mağazaları gibi tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedirler. Bu antenler marketlerde kullanılmadan önce, marketlerde satışta olan ürünlerin çalınma vakaları çok sık yaşanıyordu. Bu durumun ortadan kalkması tamamen market ürün güvenliği sistemleri sayesinde sağlandı. Daha önceleri çalınan ürünlere ekstra bir maliyet ödenmesi gerekiyordu. Bu da marketlerin karının düşmesine sebebiyet veriyordu. Zaten marketler sadece güvenlik kameraları ile korunduğu için, güvenlik kamerası çalınma vakalarını kayıt etse bile akşamları bu kayıtlar izlenmeden de ürünün çalındığı anlaşılamıyordu. İşte tüm bu aksi durumların önüne geçmek için market ürün güvenliği sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemler sayesinde artık tüm ürünler güvende!

Peki, market ürün güvenliği sistemleri nasıl kullanılıyor? Bu sistemleri kullanabilmek için sistemin bir bütün şeklinde kullanılması gerekmektedir. Bu sistemde market ürün güvenliği antenleri, ürün etiketleri ve ürün etiket sökücüler bir arada kullanılır. Etiketlerin aslında markette kullanılmakta olan modelleri kâğıt etiketlerdir. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Bu etiketler, ürün satın alındıktan sonra market kasiyerleri tarafından pasif hale getirilmelidirler. Etiketler pasif hale getirildikten sonra market ürün güvenliği antenlerinin ürünlere alarm vermesi mümkün olmaz. Kullanılan, genellikle giysi mağazalarında sıkça rastladığımız bir diğer etiket türü de sert plastik etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takılara kullanılır ve kasa görevlileri tarafından pasif hale getirilmektedir.

Market ürün güvenliği antenleri, pleksiglass malzemeden üretilmiştir. Bu antenlerin üzerini aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz kullanacak olduğunuz alana göre farklı gövde renklerini de tercih edebilirsiniz.

Firmamız tarafından satışa sunulan iki farklı anten modeli bulunmaktadır. Akusto manyetik market ürün güvenliği antenleri ve rfid market ürün güvenliği antenleri. Akusto manyetik mağaza antenleri, 58 kzh’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Rfid market ürün güvenliği antenleri 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmaktadır. Bu antenlerin çift olarak kullanılması gerekir. Sol ve sağ çiftleri arasından kişiler geçiş yaparken, ürünler üzerinde eğer hala etiket duruyorsa buna alarm verilecektir. Bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe önemlidir. Çünkü etiketleri algılaması bu antenlerin ürüne ne kadar yakın olduğu ile alakalıdır. Akusto manyetik market ürün güvenliği antenleri ile eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa, bu antenlerin arasındaki mesafe yüz yirmi santimetre olmalıdır. Ancak sert plastik etiketlerin bulunduğu alanlarda kullanılacaksa, antenlerin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Rfid antenler için de bu geçerlidir. Bu iki anten modeli ile kullanılacak olan tüm etiketler, farklıdır.

Market ürün güvenliği antenleri fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma antenleri ve sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü fiyatları oldukça yüksektir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler