perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİRMALARI

Turnikeler, serbest geçişlerin yapılması için kullanılmaktadır. Turnike firmaları oldukça çok olup, farklı birçok model turnike satışa sunulmuştur. Turnike firmalarının çok olması, turnike satın alınırken daha çok dikkat edilmesine gerek duymayı sağlamaktadır. Çünkü her turnike firmalarının sattığı turnikenin kaliteli olmadığı bilinmektedir. Turnike firmaları içerisinde Perkotek Teknoloji, kaliteli ve sağlam Avax turnikelerin fiyatlarının en uygun olarak sunulduğu firma olarak da bilinmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan turnikelerin dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu turnikeler; engelli geçiş turnikeleri, bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri ve boy turnikeleridir.

Bel turnikeleri, insan beli boyunda olmalarından dolayı bu ismi almış olan turnikelerdir. Bel turnikeleri, aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinmektedir. Bu turnikeler; yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları tarafından tetiklenebilmektedirler. Dış ortamlarda ve iç ortamlarda tercih edilen modellerinde gövde farklılık göstermektedir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde elektrostatik boyalı gövde kullanılır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde, paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde asla dış hava koşullarından etkilenmez ve geçişler çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bel turnikelerinin en büyük ve işe yarar özelliklerinden bir tanesi, göstergelere sahip olmasıdır. Göstergede kırmızı renkli “X” işareti yanıyorsa, bu geçişin yasak olduğu anlamına gelmektedir. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise yeşil ok sabit bir şekilde yanar.

Turnike firmaları tarafından satışa sunulan bir diğer turnike modeli olan engelli geçiş turnikeleri, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için ve aynı zamanda serbest geçişlerin yapılabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde su geçirmez olup tüm olumsuz hava koşullarına karşın kullanılabilmektedir. Bu turnikeler ile aynı zamanda pdks cihazları da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Engelli geçiş turnikelerinin montajları da çok basit olup diğer tüm turnikelerin kullanıldığı alanlarda kullanılması gereklidir.

Turnike firmaları tarafından satışa sunulan bir diğer turnike modeli de boy turnikeleridir. Bu turnikeler, insan boyundadır. İnsan taşkınlıklarını engellemek için kullanılan bu turnikeler, genellikle stadyum ve konser alanlarında kullanılmaktadır. Boy turnikelerinin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanma çeliktir. Paslanmaz çelik oluşu sayesinde su geçirmez olup güvenle dış ortamlarda kullanılabilmektedir. Bu turnikeler, tüm pdks cihazlar ile birlikte de tetiklenebilmektedir.

Hızlı geçiş turnikeleri ise yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı olup dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde günümüzde dış ortamlarda uzun seneler boyunca sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Turnike firmaları içerisinde en sağlam ve kaliteli turnikelerin satışını yapan firmamız, size en uygun fiyatın garantisini veriyor! Perkotek Plaza’ya gelerek turnikelerimizi yerinde inceleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler