perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MARKET ÜRÜN KORUMA SİSTEMİ

Market ürün koruma sistemi marketlerde satışa sunulan ürünlerin güvenliği için kullanılan en iyi çözümdür. Market ürün koruma sistemi; ürün koruma anteni, ürün koruma etiketleri ve ürün koruma etiket öldürücüden meydana gelmektedir. Peki, nasıl kullanılırlar? Öncelikle ürün koruma anteni mağazanın giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilmektedir. Bu alanlara yerleştirilen antenlerin ses seviyesini de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ürünlerin üzerine yapıştırılan kâğıt etiketler eğer pasif hale getirilmemişse, ürün koruma anteninden geçerken sesli olarak bir uyarı verirler. Kâğıt etiketin üzerinde bulunan sahte barkod bu alarmın verilmesini sağlamaktadır. Kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için kullanılan etiket öldürücü de market kasa görevlisi tarafından kullanılmaktadır. Ürün satın alındıktan sonra etiket öldürücü ile etiket pasif hale getirilerek marketten çıkış esnasında ürün koruma antenini alarm vermesi engellenmektedir.

Market ürün koruma sisteminde kullanılmakta olan antenlerin firmamız tarafından satışa çıkarılmış olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik market ürün koruma sistemi antenleri ve rfid market ürün koruma sistemi antenleridir. Bu antenlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte antenlerin okuyacakları etiketler farklılık gösterebilmektedir. Bu etiketlerin genellikle zaten kâğıt olan modelleri marketlerde tercih edilirken, sert plastik olan modelleri ise giysi mağazalarında tercih edilmektedir. Akusto manyetik market ürün koruma sistemi antenleri, 58 khz’lik bir frekans ile mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Rfid market ürün koruma sistemi antenleri ise 8.2 mhz’lik bir frekans ile çalışmasına devam etmektedir. Rfid antenler ile sun etiket, 4x4 etiket, 5x5 etiket, golf etiket, mini etiket, square etiket, round etiket, r50 etiket gibi etiketler kullanılabilmektedir. Akusto manyetik market ürün koruma sistemi antenleri ile birlikte ise DR etiket vb. etiketler kullanılabilir. Çift olarak kullanılan bu antenlerin arasındaki mesafe, kullanılacak olan modellere göre değişecektir.

Güvenlik günümüzde oldukça önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacı karşılamak için güvenlik kameraları yeterli olmayacaktır. Bu nedenden dolayı biz her zaman gerek market gerekse diğer mağazalarda market ürün koruma sisteminin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu sistemler sayesinde akşamları tek tek ürün saymakla da uğraşmayacaksınız. Ürün koruma anteni çalınma gibi durum söz konusu olursa sizi hemen sesli alarmı ile uyararak bu olaydan kurtulmanızı sağlayacak.

Firmamız Perkotek, SENSITIVIE market ürün koruma sistemi Türkiye dağıtıcısıdır. Sektörümüzde öncü oluşumuz, ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğinden gelmektedir. Neden siz de güvenliğinizi kontrol altına almak için başınıza kötü bir olay gelmesini bekleyesiniz ki? Hemen bizi 0850 811 80 00 numarasından arayarak market ürün koruma sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve sistem hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız sizlere en uygun ve en ucuz fiyat teklifini vererek kaliteli ürünlere ödeyeceğiniz maliyeti yarı yarıya düşürecek! Vakit kaybetmeyin ve hemen bizi ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler