perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ FİYATI

Kartlı geçiş sistemi, günümüzde birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi uyumlu olarak kullanılan geçiş kontrol programıdır. Personel sayınızın rakamsal olarak karşılığı ne olursa olsun, bünyenizde çalışan veya geçiş yetkisi tanımlayacağınız kişilerin giriş ve çıkışlarını geçiş kontrol programı ile yetkilendirebilirsiniz. Kurumsal, kamusal veya şirket bünyesi olsun yahut olmasın, bünyenizdeki kişilerin sadece kendi faaliyet alanlarında yer almasını sağlayabilirsiniz. Kartlı geçiş sistemi fiyatı oldukça merak edilmekte olup kartlı geçiş sistemi fiyatı, kullanılacak olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Geçiş kontrol programı ile beraber kullanabileceğiniz kartlı geçiş sisteminden bahsedelim. Bu sistemler 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlardan ilki standalone kartlı geçiş sistemidir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlara öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtılmadan herhangi bir kartın kaydı yapılamaz. Ayrıca bu cihazlar tetik olarak da kuru kontak vermektedirler. Yani elektrikli kilit, manyetik kilit ve elektronik kilitler ile tetiklenebilmektedir. Kart okutarak giriş yapıldığı gibi isterseniz şifre kaydı ile de geçiş yapabilmeniz mümkündür. Üstelik sabotaj durumlarında bu cihazlar, alarm da verebilmektedir. Bu alarm sayesinde müdahale etme imkânınız da hızlanacaktır. Özellikle ofislerde, depolarda ve asansörlerde de bu cihazları göstergeç olarak kullanabilirsiniz. Farklı modellerinde su geçirmeme özelliği de mevcuttur. Böylece dış ortamlarda kullanım için de uygun modeller ortaya çıkmış olmaktadır.

Offline kartlı geçiş sistemi ise bir diğer gruptur. Offline kartlı geçiş sisteminde tercih edilen cihazların sürekli olarak açık kalmasına gerek yoktur. Hafızalarında geçiş zoneleri tanımlanarak, hangi kart ile hangi günlerde ya da hangi saatlerde geçiş yapılabileceği de detaylandırılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları esnasında panele gerek yoktur. Çünkü cihazların kendileri adeta bir panel görevini görmektedir. Ip tabanlı olan geçiş kontrol terminalleri, en yakın olan switch’e takılarak sisteme katılması sağlanmaktadır. Bu cihazların kayıt hafızaları cihazların modeline göre farklılık göstermektedir. Yani ne kadar kişilik bir alanda tercih edeceğinizin hiçbir önemi yoktur. Yapmanız gereken tek şey sadece tecrübeli satış müdürlerimizi arayarak kartlı geçiş sistemi fiyatı bilgisi almak.

Bir diğeri ise online kartlı geçiş sistemidir. Bu sistemlerde adından da anlayacağınız gibi çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık olması gerekmektedir. Geçiş adetleri, geçiş zaman tanımlamaları ve geçiş yetkileri programın üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 485 ve Rs 232 ile birlikte çalışan online kartlı geçiş sistemi cihazları, konvektör aracılığıyla bilgisayarın seri portuna bağlanmaktadır. Kartı okuyan okuyucular, bilgiyi hızlı bir şekilde bilgisayara kurulu olan Access control programına iletmektedirler. Yazılım da daha önceden tanımlanmış olan bu kart numarasının yetkisinin kontrolünü yaparak tetik verir ya da vermez. Online kartlı geçiş sistemi fiyatı bilgisi cihaz tercihinize göre farklılık göstermektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak.

Panelli kartlı geçiş sistemi de geçişler için tercih edilen bir diğer sistemdir. Bu sistemde kullanılan cihazlara aptal terminal de denmektedir. Aptal terminaller, hafızalarında bilgi tutumu yapamazlar. Alınacak ve kayıt edilmiş olan tüm bilgiler panelde tutulmakta ve program ile iletimi panel yardımıyla sağlanmaktadır. Bir adet panele 4, 8 veya 16 adet okuyucu tanımlaması yapılmaktadır. Kartlı geçiş sistemi fiyatı bilgisi öğrenmek için daha ne bekliyorsunuz? Hemen arayın ve uygun fiyatlar ile geçişleri kontrol etmenin tadını çıkarmaya başlayın!

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları