perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

METAL EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal üst arama dedektörleri, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, hava alanları, işletmeler gibi yerlerde kullanılabilirler. Metal üst arama dedektörlerinin kullanılmakta olan üç farklı modeli vardır. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, el tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama dedektörleri. Perkotek Teknoloji olarak Secuda metal üst arama dedektörleri, Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için metal el dedektörü fiyatları, kapı tipi dedektör fiyatları ve xray cihazları fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Bu dedektörlerin sadece varlığı bile olası tüm tehlikeli olayların önüne geçmektedir.

Metal el dedektörü fiyatları uygunlukları ile bu dedektörler; bıçak, silah, bomba, tabanca gibi tüm kesici ve delici aletleri anında tespit etmenizi sağlamaktadır. Metal el dedektörüne bir metal yaklaştığında büyük olan metalleri uzaktan ve küçük olan metalleri ise yakından dahi tespit edebilirsiniz. Metal el dedektörünün çalışma frekansı 22 khz’dir ve çalışma voltajı ise dokuzdur. Bu çalışma şekli ile demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirlerinden ayırt edebilmektedir. Böylece gerekli gereksiz olarak alarm verilerek, yanlış yönlendirmeler mümkün olmamaktadır. Herhangi bir metal tespit edildiğinde el tipi metal üst arama dedektörleri, titreşimli olarak uyarı vermektedir. Metal eşya tespit edildiğinde titreşim vererek anında tespit sağlanmaktadır.

Metal el dedektörü, yüksek duyarlılıkları ve yüksek seçicilikleri ile anında metalleri tespit etmektedir. Üstelik el tipi metal üst arama dedektörleri çok geniş tarama alanına sahiptir. Pek çok farklı alnda metalleri tespit etmek için kullanılmaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan bu dedektörler, raht bir kullanım sunmak için portatif bir kılıfa sahiptirler. Kılıfları deri olduğu için de dış ortamlarda da kullanım sağlanabilir. Tüm olumsuz hava koşullarına karşı sorunsuz olarak çalışma sağlamaktadır. Metal el dedektörü fiyatları oldukça merak edilen bir konudur. Metal el dedektörü fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte metal el dedektörü fiyatları teklifi için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza yazabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları