perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
 • Açıklamalar
 • Videolar
SECUDA SEC 950 METAL KAPI ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ 33 ZONE BÖLGELİ
 • perkotek.com

33 ZONE BÖLGELİ KAPI DEDEKTÖRÜ

Sınıfının en iyisi olan SECUDA SEC 950 metal kapı dedektörü, içinden geçirilen metalin yeri ve yönünü ayırmaksızın alarm vermektedir. Geniş LCD ekranı ile tüm teknik parametreler, güvenlik derecelendirmeleri ve emniyet standardları ile birlikte hassasiyet ayarları rahatlıkla girilebilir.

Kapı içerisindeki geçiş yapılan alanı sensörlerle, aşağıdan yukarı 11, soldan sağda 3 olmak üzere toplam 33 tarama dilime ayırır. Tespit edilen metalin bu 33 bölgenin hangisinde olduğunu göstererek tehlikeli maddenin yerinin anında belirlenmesin sağlar. Zone sayısı 6 ve 18 bölgeli detektörlerden daha fazla olduğu için daha detaylı ve hassas tarama yapar. Belirli ebatlardaki ve hacimlerdeki metallere alarm verip vermeme durumu ayarlanabilir. Örneğin bozuk paraya alarm vermesin ama kemer tokasına alarm versin gibi. Bu ayar sayesinde tehdit unsuru oluşturmayacak kadar ufak metallere alarm vermesi engellenerek geçişler hızlandırılabilir.

Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için ideal olan SECUDA SEC 950; Hava limanları, ceza evleri, polis ve askeriyeye ait binalar, parti merkezleri, göç idare merkezleri, kripto odaları, konsolosluk ve büyükelçilikler, gümrük ve sınır kapıları, 5 yıldızlı hotel ve lüks iş yerlerinde sorunsuz olarak 7/24 esasına uygun bir biçimde kullanılabilir.

TEKNİK PARAMETRELER

Algılama Bölge Sayısı: 33 Zone bölgeli kapı dedektörü
Ekran: Üst arama dedektörü, 5,7 inch LCD ekranlıdır.
Hassasiyet ayarı: 0-255 arası hassasiyet ayarlanabilir.
Senaryo: 6 ayrı geçiş hassasiyeti için senaryo oluşturulabilir. 1. senaryo çok çok hassas 6. senaryo sadece insanların gövdesi hassas ayakları az hassas gibi.
Frekans: Yan yana çalıacak dedektörlerin birbirinden etkilenmemsi için 13 ayrı frekanslar tanımlanabilir.
Alarm Tonu: Geçişdeki metal alarmları için 16 farklı alarm zil sesi seçilebilir.
Alarm Süresi: 0-3 saniye arasında ayarlanabilir.
Alarm Ses Seviyesi: 10 farklı ses seviyesi belirlenebilir yahut ses tamamen kapatılabilir.
Dikey Ölçüler: 2210×840×460mm
Dikey Koridor Ölçüsü: 2050×715×460mm
Paketleme Ölçüleri: 2295×700×200mm
Net Ağırlık: 39KG
Brüt Ağırlık: 44KG
Çalışma Voltajı: AC220V - 50/60Hz
Güç Tüketimi : 12W
Çalışma Frekans Aralığı: 1—50 Bantları
Çalışma Ortamı Sıcaklığı: -20℃~65℃
Kurulum Ortamı: Parazitten kaçınmak için metal içermeyen minimum aralık (W)100cm*(L)200cm
Algılama Hassasiyet Aralığı: Hassasiyet ≥10g Metal

TEKNİK FONKSİYONLAR

 • Metal kapı dedektörü, 33 tarama bölgesine sahiptir
 • Herhangi enerji kesilmesi durumunda mikro işlemci program bilgileri silinmez hafızada saklanmakta, tekrar açıldığında aynı ayarlarda çalışmaya devam etmektedir.
 • Kızıl ötesi başlatma ve durdurma fonksiyonu.
 • Menü girişine admin şifresi belirlenebilir.
 • Metaller herhangi bir şekilde kamufle edilmeye çalışılsa da sinyal verir.
 • 0-255 hassasiyet seviyesi, her algılama alanında bağımsız olarak ayarlanabilir ve ayrıca genel hassasiyet de ayarlanabilir.
 • 0-100 arasında ilaveten güvenlik seviyesi belirtilebilir.
 • Dijital sinyal işleme filtre sistemleri ile mükemmel anti-elektromanyetik parazit kapasitesine sahiptir.
 • Mikro-bilgisayar denetleyicisi tarafından üretilen elektromanyetik dalgaların doğru tarama hızı, esnek, güvenilir ve sabit hassasiyet ayarları yapılabilir.
 • Ayarlanabilir Alarm ses tonları ile birlikte sessiz mod özelliği
 • Geçiş yapanları sayabilir.
 • Cihaz 7 gün/24 saat çalıştırılmak üzere imal edilmiştir.

 

METAL KAPI DEDEKTÖRÜ

SATIŞ VE TEKNİK SERVİS NOKTALARI

%100 yerli sermaye ile satışı yapılan metal kapı dedektörlerimiz satış sonrası teknik servis ağı ilede göz doldurmaktadır. Kırklareli, Elazığ, Gümüşhane, Adıyaman, Sakarya, Muğla, Malatya, Sivas, Aydın, Kocaeli, Kastamonu, Rize, İstanbul, Balıkesir, Afyonkarahisar, Burdur, Tokat, Isparta, Aksaray, Erzurum, Adana, Amasya, Bilecik, Bingöl, Bolu, Yalova, Kilis, Çorum, Artvin, Muş, Kütahya, Siirt, Kahramanmaraş, Ankara, Niğde, Van, Şanlıurfa, Bartın, Trabzon, Manisa, Şırnak, Düzce, Nevşehir, Tekirdağ, Yozgat, Bitlis, Batman, Kars, Bayburt, Çanakkale, Bursa, Konya, Hakkâri, Tunceli, Eskişehir, İzmir, Edirne, Gaziantep, Karabük, Uşak, Ordu, Hatay, Samsun, Mardin, Ağrı, Ardahan, Denizli, İçel (Mersin), Sinop, Erzincan, Kırşehir, Kırıkkale, Karaman, Diyarbakır, Giresun, Antalya, Zonguldak, Kayseri, Çankırı, Iğdır, Osmaniye olmak üzere Türkiye’nin her ilinde satış ve servis noktası yer almaktadır.

56 ülkeye ihracatı yapılan manyetik kapı dedektörlerimiz için bizi arayarak işletmenizin ihtiyacı olan en uygun modeli tespit edip, fiyat listesini temin edebilirsiniz.

 

 

İlgili: güvenlik metal dedektörü, metal dedektörleri, kapı tipi metal dedektör, metal kapı dedektörü, güvenlik dedektörükapı dedektörü, metal dedektör

perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler