perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Görseller
Minibüs Takip Sistemi
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

Minibüs şoförlerinin kalkış ve varış noktalarında geçirdikleri zamanı kontrol etmenizi sağlayan bir takip yazılımıdr. Minibüs şoförlerinin kullandıkları minibüs plakaları yada şoför isimleri programa tanıtılır ve akabinde kalkış ve varış noktalarını programa tanıtılır. Bu tanım işlemleri yapıldığında, minibüs şoförü kalkışını gerçekleştirir ve yolcularını alarak duraklardan geçişini sağlar ve son olarakta varış noktasına ulaşır. Duraklarda bulunan kontrol kalemlerine okutulan şoför kartları ve durak noktaları sayesinde, kalem yuvaya konulup veriler yazılıma aktarıldığında, minibüs şoförünün yolculuğu esnasında kalkış ve varış noktaları arasında geçirdiği zaman raporlara yansayacaktır.

Kuşkusuz ki, minibüs duraklarındaki en büyük sıkıntı, araç şoförleri arasında yaşanan sıra ve süre tartışmalarıdır. Bu sıra karmaşası ve tartışmalar sonucunda hem müşteriler hem de minibüs şoförleri gün içinde pek çok kez kazanç ve zaman kaybı yaşamaktadırlar. Strike minibüs takip sistemi ise bu kayıpları engellemek için geliştirilmiştir. İlk duraktan başlayıp son durağa kadar minibüsün tüm kayıtlarını kaydeden bu sistem ile, şoförün gün içinde kaç sefere çıktığını hangi saatlerde hangi duraklardan geçtiğini bulmak ve bu verileri kullanarak pek çok hesap ve inceleme yapmak çok kolay. Şoförlere verilen manyetik kartların geçiş noktalarında okutulması ile verileri kaydeden strike minibüs takip sistemine hem tek noktadan hem de uzaktan erişip durak ve seferler hakkında pek çok bilgiye çok kısa süre içinde erişmek mümkün.

Strike minibüs takip yazılımı sayesinde, minibüs şoförleri arasındaki sıra ve süre kavgası sona erecek ve adil bir kazanç sistemi devreye girmiş olacak. Aynı zamanda, teknolojinin yardımıyla kusursuz bir düzen içinde işleyen seferler müşterilerinizin de zaman kaybederek mağdur olma ihtimalini de çok düşük seviyelere kadar indiriyor.

Yüksek ürün ve servis kalitesi ile Strike minibüs takip sistemi, çok kısa süre içerisinde devreye sokulabilir ve daha sonra, asla sizi yarı yolda bırakmaz. Araç takip yazılımı yalnızca minibüs takibiyle sınırlı değildir. Bu yazılım sayesinde, her türlü aracın takibini yapabilirsiniz. Strike araç takip sistemi ile, firmanızda ki servis araçlarını düzenleyip, araçların gün içerisinde kaç km yol yaptığını ya da, hangi araçla hangi şoförün çıktığını rapora dökebilirsiniz. Aynı şekilde sevkiyat araçlarınızın da takibini yaparak, bunu rapor halinde alabilirsiniz.

Strike minibüs ve araç takip sistemi, sirkülasyonu yoğun olan birçok durakta aktif olarak kullanılmaktadır. Yapılan gözlem ve aldığımız sonuçlar doğrultusunda, strike minibüs takip sisteminin kullanılmaya başlandığı minibüs duraklarında ki süre ve sıra tartışmaları son bularak, adaletli bir çalışma sistemine geçilmiştir. Strike minibüs takip sisteminde kullanılan Proxy okuyucu kalem , yüksek batarya gücü ile uzun süre aktif halde kalarak, kalkış ve varışlarda sizi yarı yolda bırakmaz.

Ekran Görüntüleri
 

perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler