perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Puantaj Takip: Güvenli ve Hızlı Yönetim!

Personel puantaj takip sistemleri, personellerin puantaj hesaplamalarının yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için pdks cihazlar ile birlikte personel puantaj takip programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Peki, personel puantaj takip programı tam olarak nedir ve ne işe yarar? personel puantaj takip programı, pdks cihazlardan alınan bilgilerin raporlanmasını sağlayan bir programdır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Personel puantaj takip programında kimlerin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını görebilirsiniz. Yani geç kalan ve erken erken çıkan tüm personeller, raporlanabilmektedir. Bu program ile otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapıldığı için erken çıkan ve geç kalan personellerden kesintiler yapabilirsiniz. Personel puantaj takip programının bu şekilde kullanılması ile işyerine giriş ve çıkışlar çok daha disiplinli bir hal almıştır.

Personel puantaj takip programı ile otomatik olarak mail gönderebilmek mümkündür. Programdan alınan veriler, istenilen zaman diliminde istenilen mail adresine gönderilebilir. Programın kullanıcı adı ve parolası da değiştirilebilmektedir. Yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya veya gruba da yetki verilmesi mümkündür. Üstelik bu personel puantaj takip programı ile otomatik olarak yedekleme yapılabilmektedir. Herhangi bir arıza oluşması durumunda da yedekler kullanılarak veri kaybı önlenebilmektedir. Otomatik veri transferleri sayesinde yanlışlıkla silinmiş olan personeller de geri alınabilmektedir.

Personel puantaj takip programı ile kullanılmakta olan üç farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma personel puantaj takip cihazı, parmak izi personel puantaj takip cihazı ve kartlı personel puantaj takip cihazlarıdır. Öncelikle yüz tanıma personel puantaj takip cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar yüz tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Kişilerin yüzlerindeki eşsiz ve benzersiz algoritma tanınarak giriş ve çıkış yapma olanağı sunmaktadır. Bu cihazlar, oldukça yüksek çözünürlüklü kameraya sahiptirler. Bu sayede kişilerin yüzleri anında tanınarak geçiş yapma imkânı sunulmaktadır. Üstelik pek çok modelinde parmak izi ve kartlı geçiş olanağı bir arada bulunmaktadır. Bu sayede cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmaktadır.

Parmak izi personel puantaj takip cihazları ise parmak izi tarama teknolojisine sahip olan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izleri ile geçiş yapmalarını sağlar. Parmak izi, her parmakta farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak giriş ve çıkış yapabilmeleri mümkün değildir. Bu cihazların birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunur. Bu şekilde cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmış olmaktadır. Parmak izi personel puantaj takip cihazlarına isterseniz, her parmak farklı bir algoritmaya sahip olduğu için, on parmak tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Kartlı personel puantaj takip cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların mifare ve proximity modelleri bulunmaktadır. Her personele özel olarak farklı bir personel kartı kullanılması gerekmektedir. Bu kartların üzerine baskılar yapılarak, personel tanıtım kartı olarak kullanılması sağlanabilir. Siz de personel puantaj takip sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler