perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS ANTENİ

Ogs anteni, otoparkların giriş ve çıkışlarına monte edilerek, araçların üzerindeki etiketlerin okunması ile birlikte geçiş izni vermektedir. Ogs anteninin kullanılmakta olan modellerinde tarama uzaklığı 35 metre veya 50 metre olabilmektedir. Ogs anteninin bu uzaklıklardan tanımlı olan etiketleri okuması ile birlikte bariyer koluna tetik verilerek, bariyerden geçiş yapılması sağlanmaktadır. Ogs anteni kullanılmakta olan sistemler ile otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollü bir geçiş imkânı sağlaması hedeflenmiştir. Bunun için otoparka giriş ve çıkış yapacak olan ogs anteni ve bariyerlerin, otoparkların girişlerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketler olup, sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plaka, ruhsat ve kat maliki bilgileri ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol programına tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde artık hazır hale gelmiştir. Tanımlı olan etiketleri ogs anteninin görmesi ile birlikte bariyer koluna tetik verilecek ve araçların giriş ve yapması sağlanacaktır. Tanımlı olan ogs ve hgs etiketine sahip olmayan misafir ya da yabancı araçlar geçiş yapamayacaktır. Misafir araçların geçiş yapması için otopark bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile tetiklenebilir.

Otopark bariyerlerinin buton ile kontrolü sırasında iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton bulunur. Bu butona basıldığında, bariyer kolu açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton bariyer kolunun sadece açılmasını sağlarken, diğer buton ile de bariyer kolu kapanacaktır. Kullanımları tıpkı ogs anteni kullanımı gibi çok basit olan otopark bariyerleri, farklı modellerinde farklı kol uzunluklarına sahiptir. Bu uzunluklar; üç metre, beş metre, altı metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunlukların farklı olması, kullanılacak olan alanlara uygun olmalarını sağlar. Otoparkların giriş ve çıkış alanlarının tamamen kapatılmasını sağlamaktadır. Kullanımları çok basit olup iç ve dış ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri de farklılık gösterir. İç ortamlarda kullanılacak olan otopark bariyerlerinin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılacak olan otopark bariyerlerinin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olmaları sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve suya karşı dayanıklılık göstererek kullanılabilirler.

Otopark sistemleri fiyatları; kullanılacak olan ogs anteni, otopark bariyeri ve etiket sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bu sistemlerin fiyatları hakkında net olarak bir şey söyleyemeyiz. Yeni model ledli bariyerlerimiz ile otoparklardan yapılacak olan giriş ve çıkışları kontrol altına almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler