perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS BARİYER

Ogs bariyer, otomatik geçiş sistemleri bariyerlerinin kısaltmasıdır. Ogs bariyer, ilerleyen teknolojisi ile pek çok farklı alanda yer alan otoparklarda kullanılmakta olan bariyerlerdir. Özellikle sitelerde ve apartman otoparklarında kullanılıyor olsalar da aynı zamanda hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda da tercih edilebilmektedir.

Ogs bariyer, kendi içerisinde iki farklı modelde karşımıza çıkmaktadır. MN ogs bariyer ve DZ ogs bariyer. DZ ogs bariyer fiyatları, MN ogs bariyer fiyatlarına göre çok daha uygundur. Ancak her iki bariyer modeli de aynı amaçla ve aynı performansla kullanılmaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları her bariyerde farklılık göstermektedir. Ogs bariyer akıllı kolları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otopark giriş alanınızın uzunluğuna göre bu kollardan herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Ogs bariyer tetiklemek için de uzaktan kumanda ya da buton tercih edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton ya da çift buton ile kontrol. Tek buton kontrolünde butona her basışta ogs bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise ogs bariyeri tetiklemek için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton bariyer kolunu açmak, diğer buton ise bariyer kolunu kapatmak için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ogs bariyer, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak ogs bariyerin o zaman diliminde açılması ya da kapanması sağlanabilecektir.

Ogs bariyer, sensör kontrol özelliği ile araçların geçişleri esnasında aracın bariyer kolunun altında durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile kolun aşağı yönlü olan hareketi güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir. Araçların geçişi tamamlandığında ise hafızada yer alan geçiş işlemine devam edilir. Bu sayede ogs bariyer kullanımı çok daha güvenli bir hal almıştır. Ayrıca ogs bariyer, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek ogs bariyeri 250 defaya kadar açma ve kapama yapmasını sağlamaktadır. Ogs bariyer üzerinde yer alan reflektör kırmızı bantlar da geceleri sürücülerin bariyeri fark edebilmesi için harika bir çözümdür.

Ogs bariyer; yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Böylece güvenlik açığı ortaya çıkmaz ve bu gibi durumlarda seri halde çıkış işlemi yapılabilir. İki sene boyunca da garantisi devam eden ogs bariyer, özgün tasarımı ile dış ve iç tüm mekanlarda dekoratif bir görünüm sunacaktır. On sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Ayrıca ogs bariyer montajı da montaj kiti sayesinde çok kolaydır.

Ogs bariyer sistemi kullanılan her alanda, araçların giriş ve çıkışlarının çok daha kontrollü olduğu görülmektedir. Tabi ki ogs bariyer tek başına kullanılabilecek bir ürün değildir. ogs bariyer; ogs bariyer etiketleri, ogs bariyer paneli, ogs bariyer yazılımı ve ogs bariyer anteni ile birlikte uyumlu olarak kullanılmaktadır. Perkotek A.Ş. olarak ogs bariyer Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü bu bariyerlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizimle irtibata geçmek. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da çağrı merkezimizden kesintisiz, hızlı ve uzman destek alabileceğinizi unutmayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler