perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS GEÇİŞ SİSTEMİ

Otopark kullanıcılarının yoğun olduğu noktalarda sürekli geçiş noktasındaki görevlilerin onayı doğrultusunda kullanıcıların geçiş yapmaları can sıkıcı bir durum olmaya başlayabilir. Bunun sonucunda geçiş noktalarında bulunan bariyer sistemlerinin otomatik olarak çalışma ihtiyacı doğacaktır. Bunun için bariyerlerin otomatik olarak çalışmalarını sağlayan araç tanıma sistemleri kullanılması gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan en son sistem olarak OGS geçiş sistemi kullanılması en uygun ve hızlı olanıdır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı otopark sistemleri ile kullanıcılarımıza bu konuda destek vermekteyiz. Türkiye genelinde tüm kullanıcılarımızın aynı hizmete ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde fiyatlarımız hem sabittir hem de Türkiye distribütörü olmamız nedeniyle de en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Otoparklarda bulunan ogs geçiş sistemi bariyerleri geçiş noktalarına uygulanacak OGS antenler aracılığı ile araçlarda bulunan kimlik yerine geçen etiketlerin algılanması sağlanmaktadır. Algılanan bu etiketler OGS paneller ile sorgulanarak sisteme tanımlı olup olamadığına bakılır. Sisteme tanımlı etiketler algılandığında bariyer sistemine otomatik olarak açma komutu gönderilecektir. Eğer etiket sisteme tanımlı değilse doğal olarak bariyer sistemine bir komut gitmeyeceğinde bariyer açılmayacak ve araçlarda geçişlerini yapamayacaklardır. OGS geçiş sistemi offline moda alınarak bu şekilde basit olarak çalışabileceği gibi bir bilgisayar aracılığı ile bilgisayara kurulan otopark takip yazılımı ile haberleşecek şekilde online moda alınarak da kullanılabilir. Online çalışma şeklinde kullanıcılara program üzerinde yetki ve kısıtlamalar yapılarak otopark sistemini kullanmaları sağlanabilir. Kullanıcılara oluşturulan kurallar doğrultusunda araçlar ogs geçiş sistemi bariyerleri geçiş noktalarına geldiklerinde algılanan etiketler takip programında sorguya tabi olacaktır, sorgu sonucunda eğer aracın geçişi için kural sağlanmıyorsa etiket sisteme tanımlıda olsa bariyer sistemi açılmayacaktır. Ayrıca otopark yönetimi, otopark takip yazılımında bulunan detaylı raporlama modülü ile otoparkın kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirler. Hatta ilerleyen zamanlarda bu raporlar doğrultusunda kullanıcılara ait kurallarda değişik yapılmasında yardımcı olunabilir.

OGS antenler, genel olarak dış ortamlarda kullanıldıkları için kesinlikle su geçirmez olarak üretilmişlerdir. Dış etkenlerden doğabilecek hasar ve yıpranmalara karşı dayanıklı olabilmeleri için dış gövdeleri elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunmaktadır. Ayrıca antenlerin etiketleri algılama mesafeleri 0 m ile 50 arasında ayarlanabildiğinden kurulacakları bölgede araç geniş noktasının dar ya da geniş bir alana sahip olması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. OGS geçiş sistemi tetik özelliği ile çalıştığı için her türlü elektronik bariyer sistemi ile uyumlu çalışabilirler. Eğer otoparka ait bir bariyer sistemi yok ise yine Avax markası adı altında bulunan bariyer sistemleri ile kullanıcılarımızın ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ogs geçiş sistemi bariyerleri MN ve DZ modelleri olmak üzere ayrılmaktadır. Ayrıca kol uzunlukları ve çeşitleri ile de kendi içlerinde ayrılmaktadır. Standart kol tipi ile 3 m kol uzunluğu bulunan MN 3 ve DZ 3 bariyer sistemlerine ek 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 bariyer sistemleri bulunmaktadır. Standardın dışındaki saçaklı kolu ile ve 5 m kol uzunluğu ile bunlara eklenen MN saçaklı bariyeri alternatif tercihtir. Kolundaki bu saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önüne geçilmektedir. Tüm ogs geçiş sistemi bariyerleri modellerinde ayarlanabilen bariyer kolları ile kol mesafeleri maksimum uzunluklarının altına indirgenebilmektedir. Böylece kurulacakları noktaların alan genişlikleri bir sorun teşkil etmemektedir. Darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile de yaşanabilecek olası araç kazalarında kendilerini koruyarak bariyer iç mekanizmasının ve bariyer ana kartının bu gibi durumlarda hasar görmelerinin önüne geçilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları