perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS’Lİ OTOPARK SİSTEMLERİ

Ogs’li otopark sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollü bir şekilde geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Ogs, otomatik geçiş sistemlerinin kısaltmasıdır. Ogs’li otopark sistemleri günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyor. Genellikle sitelerin giriş ve çıkış alanlarında kullanılmakta olan ogs’li otopark sistemleri, otoparklara sadece izin verilen araçların giriş ve çıkış yapması için kullanılmaktadır. Site girişleri dışında hastane otoparklarında, belediye otoparklarında, hava alanı otoparklarında, alışveriş merkezi otoparklarında vb. Alanlarda ogs’li otopark sistemleri güvenle kullanılabilmektedir. Ogs’li otopark sistemleri kullanımı her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılmaya da devam etmektedir. Araçların takibini yapmak için harika bir seçenek olması sayesinde ogs’li otopark sistemleri farklı birçok alanda güvenle kullanılabilmektedir.

Ogs’li otopark sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için bu sistemleri oluşturan parçaların bir arada kullanılması gerekmektedir. Araç bariyerleri, otopark antenleri, araç etiketleri, otopark takip yazılım ve otopark paneli bir arada kullanılmaktadır. Öncelikle araç bariyerlerinin ve antenlerinin, montajlarının yapılması gerekir. Otoparkların girişlerinde giriş ve çıkışlar için bir bariyer kullanılabileceği gibi hem giriş hem de çıkışlar için iki farklı bariyer de kullanılabilmektedir. Bu bariyerlerin yanına, araçların girişlerini görecek şekilde de antenlerin montajı yapılır. Bu antenlerin 50 metreye ve 35 metreye kadar okuma yapabilen modelleri bulunmaktadır. Etiketleri okuma mesafesi, modeline göre değişmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin de iki farklı çeşidi bulunur. Kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılan etiketlerdir. Araçların bilgileri ile otopark takip yazılımına tanıtılırlar. Tanımlı olan etiketi araç antenleri gördüğünde de ogs’li otopark sistemleri bariyer kolu açılarak, araçların geçişlerine izin verilmektedir.

Ogs’li otopark sistemlerinde kullanılan bariyerlerimizin farklı modelleri bulunur. Bu modellerimizde kol uzunlukları ve gövde özellikleri farklılık göstermektedir. Bu bariyerlerimizde kol uzunluğu 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik gösterebilir. Bu uzunluklar sayesinde otopark geçiş kontrol alanınız ne olursa olsun, ona uygun bariyer kullanılabilir. Ogs’li otopark sistemleri bariyerlerinin gövde özellikleri ise paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı gövdeli olarak değişmektedir. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda kullanılmaktadır. Suya karşı dayanıklı olduğu için asla yağmur, çamur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda yer alan otoparkların girişlerinde kullanılmaktadır. Kullanımı çok basit olan ogs’li otopark sistemleri bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda bariyerlerin 200 defaya kadar açma ve kapama yapabilmesi mümkündür. Uzaktan kumanda yahut buton ile kontrol edilebilen ogs’li otopark sistemleri bariyerlerimizde zaman kontrol özelliği de bulunur. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır. Ogs’li otopark sistemleri hakkında çok daha fazlası ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler