perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS PANEL

Avax ogs panel, otopark kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan ogs antenleri kontrol etmek için kullanılır. Otopark takip sistemlerinin önemli bir parçası olan Avax ogs panel ile iki adet uhf anten kontrol edilebilmektedir. Network üzerinden diğer tüm paneller ve bilgisayar ile bağlantı kurabilen Avax ogs panel ile 510 adet giriş ve çıkış noktası kontrol altına alınabilmektedir. Oldukça geniş bir hafızaya sahip olan Avax ogs panel, aynı anda 65.000 adet aracın otoparka giriş ve çıkışını kontrol edebilmek için kullanılabilmektedir. Ayrıca Avax ogs panel, otoparka giriş yapmak isteyen araçlara global anti passback yaparak, içeriden çıkmamış araçlara da giriş yetkisi vermeyecektir. Avax ogs panel ile her araca özel olarak giriş ve çıkış yetkisi verilebileceği gibi aynı zamanda bir araç topluluğuna da yetki verilebilmektedir. Bilgisayarlara bağlı olmaksızın offline olarak çalışabilmekte olan Avax ogs panel, otopark takip programı aracılığı ile hafızasında yer alan bilgileri bilgisayara aktarmaktadır ve otopark giriş çıkış loglarını da raporlayabilmektedir. Avax ogs panel, 2x16 LCD ekrana sahiptir. 32 bit mikro işlemcilidir. Sesli ve ışıklı olarak da uyarı verebilmektedir. 120.000 log kayıt kapasitesine sahip olan Avax ogs panel, Ethernet tabanlı olduğu için tcp – ıp bağlantısı ile bilgisayarlara bağlanmaktadır. Avax ogs panel ile birlikte sistemi bir bütün olarak kullandığınızda, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçları kolayca kontrol altına alabilirsiniz.

Avax ogs panel kullanılmakta olan otopark takip sistemleri ile otoparka giriş ve çıkış yapacak olana araçları kontrol altına alabilmek için öncelikle otopark giriş ve çıkışlarına uhf antenlerin montajı yapılmalıdır. Bu antenler, 50 metrelik mesafelere kadar tarama yapabilmektedir.  Geçişine izin verilecek olan araçlara daha sonra etiket tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin, kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılırken, kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların ruhsat bilgileri ve plaka bilgileri ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan tüm araç bilgileri, Avax ogs paneline Tcp – Ip bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde tamamen aktif hale gelecektir. Tanımlı olan etikete sahip olan aracın otoparka giriş yapması ile birlikte etiket anten tarafından okunacak ve böylece bariyer koluna tetik verilerek geçiş yapılabilecektir.

Avax ogs panel ile kullanılmakta olan otopark sistemlerinde bariyerler de çok önemlidir. Bariyerlerimizin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri yer almaktadır. İç ortamlarda kullanılan bariyerlerimizin gövdesi elektrostatik boyalı ve dış ortamlarda kullanılan bariyerlerimizin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Siz de Avax ogs panel ve otopark takip sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler