perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OGS SİSTEMİ

Otoparklarda araçların geçişlerini bir düzen ve kontrol altına almak için ogs sistemi bariyerleri kullanılır. Ogs sistemi bariyerleri yalnız başlarına normal standartlarda tek bir merkezli yönetilirler. Kullanıcı bazlı otomatik olarak çalışmaları sağlanmaları için kullanıcı tanıma sistemleri ile senkronize olarak çalışmaları gerekir. Avax markası altında bulunan bariyer sistemleri kullanıcı tanıma sistemleri ile senkronize çalışabilecek özelliklere sahiptir. Kullanıcı tanıma sistemlerinde ise günümüzde en yaygın olarak ogs sistemi kullanılır. Çalışma mantıkları otoyollarda kullanılan ogs sistemi ile aynıdır. Sadece okutma sonrasında sistemin yaptıracağı işlem farklılık gösterir. Yine Avax markası adı altında bulunan ogs sistemi ile bu konuda da ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Üstelik Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile en cazip fiyatların Perkotek olarak firmamıza ait olması ile beraber Türkiye genelinde tüm kullanıcılarımızın aynı şartlarda hizmet alabilmeleri için satış fiyatlarımız sabittir. Kullanım alanları açık ve kapalı otoparklar olmakla beraber iş merkezlerine ait otoparkların yanı sıra günümüzde artan toplu konutların otoparklarına girişlerde daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Ogs sistemi, çalışması için gerekli OGS sistemi etiketleri, OGS sistemi paneli ve antenlerden oluşur. En basit şekliyle OGS panel tanımlanan OGS etiketler, OGS antenler aracılığı algılanarak panel tarafından gerekli işlemlerin yapılması sağlanır. Ogs sistemi antenleri tek görevi araçlarda bulunan etiket bilgilerini panele aktarmaktır. Panel gelen bu etiket bilgisini kendi içerisinde sorgulayarak tanılı ise bariyere açma komutunu gönderecektir. Aksi halde bir komut göndermeyeceğinden otopark kapısında bulunan görevlilerin onayı doğrultusunda araçların geçiş yapmaları sağlanacaktır. Ogs sistemi bu şekilde offline olarak çalışabileceği gibi bir bilgisayar aracılığı ile bilgisayara kurulacak otopark takip yazılımı ile online moda alınarak da çalışabilir. Böylece yazılım üzerinden kullanıcılara yetkilendirmelerde getirilebilir. Bu yetkilendirmeler sonucunda araçlarda bulunan etiketin panel tanımlı olması yetmeyecek olup aynı zamanda yazılım içerisindeki kurallarında sağlanması gerekecektir. Ayrıca yazılım içerisinde bulunan detaylı raporlama modülü ile otopark yönetimi, otopark kullanımı hakkında geniş bilgi sahibi olabilir ve bu raporlar doğrultusunda kullanıcılara tanımlanan yetkilere de değişiklik getirilebilir. Ürün koruma antenleri kullanım alanları gereği dış ortamlarda bulunduklarından tamamen su geçirmez olmaları yanı sıra elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri sayesinde dış etkenlerde doğabilecek hasar ve yıpranmalara karşı dayanıklıdırlar. Ayrıca panel programı üzerinden OGS sistemi antenlerinin algılama mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden kurulacakları bölgelerdeki araç geçiş noktalarının dar bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmemektedir.

Otopark altyapısında bir ogs sistemi bariyeri yoksa ya da bulunan bariyer sistemi otomatik kullanıma uygun değilse; Avax markası altında bulunan DZ ogs sistemi ve MN ogs sistemi bariyer modelleri bu konuda ihtiyacınızı görecektir. Bu bariyer modelleri ayrıca kol tipleri ve kol uzunlukları ile kendi içlerinde de modellere ayrılmaktadır. Standart kol tipi ile 3 m kol uzunluğu bulunan DZ 3 ve MN 3 modeline ek olarak daha geniş alanlarda kullanılabilecek 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 modeli sunulmaktadır. Bunlara alternatif olarak ise standart kol tipine ek, kolun üzerinde bulunan ve aşağı doğru uzanan saçakları ile 5 m kol uzunluğu bulunan MN 5 modeli tercih edilebilir. Koldaki bu saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olabilecek kaçak geçişlerde engellenmiş olacaktır. Kurulumları için düz bir zemin ve 220 şehir enerjisi yeterlidir. Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları rahatlıkla yapılabilmektedir. Üstelik darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarından bariyer mekanizmasının ve ana kartının hasar görmesi engellenmektedir. Ogs sistemi bariyerleri ve ogs sistemi fiyatları hakkında bilgi almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler