perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS BARİYER SİSTEMİ

Ogs bariyer sistemi, otoparkların giriş ve çıkış alanlarında kullanılmakta olup araçların takip edilmesi için tercih edilen sistemlerdir. Ogs bariyer sistemi, günümüzde oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, siteler, apartmanlar, işletmeler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilen ogs bariyer sistemi, araçların giriş ve çıkışlarının kontrollü bir şekilde yapılabilmesi için harika bir seçenektir. Ogs bariyer sistemini bir bütün olarak kullanmak gerekmektedir. Otopark bariyerleri, araç etiketleri, araç antenleri, araç geçiş kontrol paneli, otopark takip yazılımı ogs bariyer sisteminde bir arada kullanılmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra her araca özel olarak etiketlerin tanımlanması gerekir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılırlar. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Bu etiketler, araçlara özel olarak tanıtılırlar. Araçların ruhsat bilgileri, plakaları vb. Özellikleri ile kayıt edilmektedirler. Etiketleri okuyabilen araç antenleri, bu etiketleri 35 metre ya da 50 metreden okuyabilmektedir. Bu mesafe, antene göre değişmektedir. Antenler, etiketleri okuduklarında bu etiketlerin bilgisi panel üzerinden kontrol edilmektedir. Eğer etiket tanımlı ise bu bilgi iletilerek, bariyerin kolunun açılması sağlanmaktadır ve geçiş bu şekilde yapılır. Ogs bariyer sistemi bu şekilde aktif olarak kullanılabilecektir.

Ogs bariyer sisteminde kullanılan bariyerlerin iç ortamlarda kullanılan ve dış ortamlarda kullanılabilen farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan ogs bariyer sistemi bariyerlerinin gövdesi, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılacak olan bariyerlerimizin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bariyerler, suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu sayede dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Tüm olumsuz hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. Bariyerlerin uzaktan kumanda yahut buton ile kontrol edilebilmesi de çok büyük bir avantajdır. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilir. Yani bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton bariyer kollarını açmayı sağlarken, diğer buton kapamak için harika bir seçenektir.

Ogs bariyer sistemi bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumunda dahi ogs bariyer sistemi bariyerleri 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilir. Bu bariyerlerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede otoparkın giriş alanlarına göre uygun olan kol uzunluğu kullanılabilmektedir. Ogs bariyer sistemi ile geçişleri kontrol altına alarak siz de otoparklarınızı güvende tutabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı ogs bariyer sistemi fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler