perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KAPI SİSTEMLERİ

Otel kapı sistemleri; günümüzde rezidans, beş yıldızlı oteller, butik oteller gibi pek çok farklı otelde tercih edilmekte olan sistemlerdir. Bu sistemlerin her geçen gün daha yaygın olarak kullanılması sayesinde otel odalarında güvenlik %100 seviyelerine çıkmıştır. Peki otel kapı sistemleri nasıl kullanılır? Otel kapı sistemlerinde kullanılan otel kilidi, pek çok farklı renk ve modelde olabilmektedir. Tüm modellerin özellikleri birbirinin aynı olsa da kullanılacak olan kapının rengi ve şekline göre de tercih edilecek olan otel kilidi belirlenebilmektedir. Bu kilitler, satışa sunulmadan önce üç yüz bin kez test edilmektedir. Bu sayede kilitlerde herhangi bir sorun yaşanması da mümkün değildir. Bunun yanı sıra kilidin mekanizması da beş yüz bin kez test edilmiştir. 125 KHz yahut 13 MHz çalışma frekansına sahip olan otel kapı sistemlerinde kullanılacak olan iki farklı kart türü bulunmaktadır. Bu kartlar Em kart ya da T5557 kart olabilmektedir. Tanımlı olan kartları, otel kapı sistemlerine beş ya da sekiz santimetre uzaklıktan okutuyor olmak, kapı kilidinin kapıyı açabilmesi için yeterli olacaktır. Üstelik otel kapı sistemleri ile birlikte kullanılan kartları aynı zamanda bina kartı, kat kartı, acil durum kartı ya da ziyaretçi kartı olarak tanımlayabilmek mümkündür. Kartların üzerine renkli ya da renksiz baskılar yaparak da kullanabilirsiniz. Bu baskılar, otel logosu, otelin ismi veya otel odasının numarasını içerebilmektedir.

Otel kapı sistemleri, çalışmalarına pil ile devam ederler. Standart bir 1.5 voltluk AA pil ile yirmi beş bin defaya kadar geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca pilin bitmesine yakına olarak son yüz geçişte ise otel kapı sistemleri kilidi, kullanıcısını uyaracaktır. Bu sayede de pil tamamen bitmeden anında değiştirilerek, kesintisiz bir şekilde kullanıma devam edilebilecektir. Kilitler pil ile çalıştıkları için de elektrik kesilmesi gibi durumlarda hiçbir sorun yaşanmayacaktır. Zaten otel kapı sistemleri kilitlerinde bulunan mekanik anahtar sayesinde de kilitler açılabilmektedir. Mekanik yedek anahtar, otel yöneticilerinde ve temizlik görevlilerinde bulunmaktadır. Temizlik görevlileri, müşteriler odadan çıktıktan sonra odayı temizlemek için bu anahtarlar ile kapıları açabilirler.

Otel kapı sistemleri kilitleri, yaklaşık olarak üç kilogram ağırlığında olan kilitlerdir. Bu kilitler, içerisinde bulunan setup data pilleri sayesinde hafızasında yer alan bilgileri on sene boyunca saklayabilirler. Böylece pil bitse bile hafızada yer alan geçişler tekrar ulaşılabilir olacaktır. Genelde de Gustavo otel kapı sistemleri, -20 derece ile +85 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Üstelik herhangi bir sorun yaşanması durumunda da çağrı merkezinden anında destek alınabilmektedir. Otel kapı sistemleri fiyatlarına gelecek olursak; Gustavo otel kapı sistemleri fiyatları, Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak bu sistemlerin Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdan ötürü oldukça uygundur. Yani satın almak ve bir an önce otel odalarının güvenliğini sağlamak için hiç vakit kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler